Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki alapból zsíros és...

Ha valaki alapból zsíros és kevés az izom akkor is az alapvető izmait használja fel egy éhezős diétán?

Figyelt kérdés
Ha nincs + izom akkor csak a hájból fog fogyni nem? Ha mellette iszik vizet akkor is vízből veszít?

2014. jún. 22. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a sztarokhoz ne viszonyitsad magad, egyet gondolnak es befekszenek zsirleszivasra, te gondolom ezt nem engedhetedmeg magadnak. ha ugy erzed hogy éhezos dietat kell csinalnod, hat probald ki, mindenki a sajat hibajabol tanul.
2014. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudtam! De azt látom hogy nagyon vékony lett!

És talán maradt annyi izomzata hogy tud élni!

Tud mozogni, tud jönni menni.

2014. jún. 22. 14:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Az alapizmok nagyon sokáig húzzák. Még a régen anorexiásak is tudnak menni.

Szerintem logikusan gondolkodik a kérdező, ha nincs valami sok izma az embernek, akkor koplalással elég sanszos, hogy hájból igyekszik felhasználni a test, nem felemészteni a legalapvetőbb izmokat. Bár gondolom, sokat befolyásol, hogy amit mégis eszik a delikvens, az mi. A nem alapizmok megtartásához megfelelő mennyiségű fehérje és mozgás is kell, az alapizmok érdekes téma, mert ahogy írtam, a test még hosszú koplalás után is ragaszkodik hozzájuk, a csontsűrűség még leeshet, de az alapvető izmok elég tartósak. De bizonyára abból is veszt az ember koplaláskor valamicskét. De tuti nem az van, amit egyesek hangoztatnak, hogy koplaláskor lemegy az összes izom és az ember hájasan hal éhen... Ismertem olyat, aki koplalással (kevés evéssel) fogyott le gyorsan. Nem vette észre, hogy gond lenne az izmaival, előtte se volt izmos, utána is ugyanúgy működött. Oké, ez egyetlen eset és nem ajánlom senkinek, mert a legtöbbünknél tuti nem lenne sikertörténet, ő szerencsés alkat eme szempontból.

Inkább igyekezzük megtartani azt az izmot, amink már van, a koplalás túl drasztikus és sokaknál nem is célravezető.

2014. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!