Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen módszerrel lehet 1...

Milyen módszerrel lehet 1 hónap alatt a legtöbbet fogyni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Hova sietsz?
2014. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már javában benne vagyunk a nyárban és nagyon lassan fogytam eddig 9 hónap alatt ment le 7 kiló, fel akarom gyorsítani a folyamatot mert mindjárt vége a nyárnak és még strandra sem mehetek.
2014. jún. 23. 08:16
 3/16 A kérdező kommentje:

De 9 hónap alatt ez a 7 kiló úgy ment le hogy 1 hónap alatt 4 kiló lement aztán 3 hónapig csak fölfele és aztán 2 hónap lefele 1 hónap felfele, és 2 hónap lefele.

Szóval nem stabilan egyfolytában fogytam.

2014. jún. 23. 08:24
 4/16 anonim ***** válasza:
2014. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Atkins diétával
2014. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Mit tettél az alatt a 9 hónap alatt a fogyásért?
2014. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindent kipróbáltam amit csak lehetett de az éhség nagy úr volt tehát így hamar abba is hagytam.

Voltak idők mikor nem értem rá enni, volt mikor nem volt étvágyam, és volt mikor mindent ettem csak kevesebbet és fogytam!

2014. jún. 23. 12:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Talán nem divatdiétákkal kéne kísérletezni, hanem egészségesen kéne enni...

Reggelire egyél szénhidrátot, ebédre szénhidrát-fehérje keverékét, vacsorára fehérjét. A tízórait és az uzsonnát se hagyd ki, ami lehet gyümölcs és mag. Minden főétkezéshez egyél zöldséget, halat és sovány húst pedig napi kétszer (minimum).

Amiket teljesen hagyj ki: kenyér, édességek, cukros, szénsavas üdítők. Rizst fogyasztani hetente kétszer-háromszor belefér, tésztát azt már ritkábban, max. heti egyszer.

A tányérod valahogy így nézzen ki: [link]

2014. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
46%
A Dédnagyapám kipróbálta Hitler egyik fogyókúrás táborát. Annyira bevált a mai napig nem hízott vissza.
2014. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 eMTé válasza:
Az egészséges táplálkozás fontos, és fogysz is vele lassan valamennyit, de az igazi hangsúly a megfelelő mozgáson van. Fokozatosan kezdj edzeni, és amikor már jól bírod, pörgesd fel. Az eredmény garantált. Ja, a cél a minimum heti 4x , de inkább 5x 1-1,5 óra.
2014. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!