Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha nekem 2900 2500 kaloria...

Ha nekem 2900 2500 kaloria van szuksegem egy nap a szintentartashoz de beviszek naponta 500-600 kaloriat akkor menyire lesz gyors a fogyásom?

Figyelt kérdés

Most vagyok 100 kg es olyan 90 ig akarok lemenni egyenlore aztan ha nem tetszik meglejjebb?

Valami vitamint szedjek ugye a keves kaja melle?!

Ne azt irjatok hogy egyek meg egeszsegtelen mert azt pont leszarom ha lemegyek 90 re 85 re akkor egeszseges leszek aztan visszaallitom a zoldseg hus kombot :)



2014. júl. 18. 03:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha lemegyek 90 re 85 re akkor egeszseges leszek aztan visszaallitom a zoldseg hus kombot :)"


Na ez az, ami nem fog megtortenni. Koplalassal csak azt ered el, hogy a tested leepiti az izomzatodat is, amit nem lehet kivedeni holmi vitaminokkal. Ha le is mesz 85-re, az nem 15 kilo zsir lesz, hanem max 7-8, raadasul elered azt, hogy a tested vesz uzemmodba kapcsol, tartalekolni kezd mindent, amit csak tud, ez az un. "visszaallitom" eletmod drasztikus hizast fog kovetni.


Ez a jojo effektus, pontosan ezt keszited elo ezzel a tervvel. Amugy meg 800 kcalat(alatti) kurat csak korhazban es orvosi felugyelet mellett ajanlott vegezni, az alatt minden megtortenhet, ami nem egeszseges.


Hogy a kerdesedre is valaszoljak: matematikailag ha nai 1500 kcal deficitet teremtesz, akkor az kb. 20 deka zsirnak felel meg naponta. Elvileg. A test ennel kicsit bonyolultabb, mint ahogy azt fent is ecseteltem.

2014. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tenném a helyedben, de mondhatok akármit. Csináld csak! Aztán pikk-pakk visszahízol 105-re.
2014. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyomjad csak, jo lesz.
2014. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ha vosszamegyek 1500 kaloriara majd utana akkor hogy hiznek vissza ? Ha annyit fogyasz a testem ? Es kozben edzek .. Futas meg felsotestre is akkor hogan veszitenek az izmombol ?
2014. júl. 18. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz is akkor még több kcalt kell bevinned,nem pedig kevesebbet...napi 1000-1200 kcalnál kevesebbet enni egészségtelen,és még neked is rossz...1200-1500 pedig jó,mert jól is laksz,de szép lassan fogyni is fogysz,így a bőröd tudja követni a fogyásodat,és nem szeded gyorsan vissza az egészet...
2014. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A test nem is tudja akármilyen gyorsan mozgósítani a zsírtartalékokat. Írták, hogy a bőröd sem bírja követni a változást, ha túl gyors. Minimális kalóriával egy csomó tápanyagból hiányod lesz... Más kérdés, hogy egy normális test sem is akarja bírni, éhes leszel, szégelgős és egyre fanatikusabban fogsz vágyni ételre (nem normális esetben pedig agyból elintézed, hogy ne szóljon, ami szerintem roppant veszélyes, kiiktatod a nagyon helyes jelzéseket, miszerint éhezel és szenvedsz)...

Bőven jó kalóriadeficitet érsz el, ha eszel 1500 kalóriát s mozogsz, ha bírsz (mozgás mellett inkább többet ennék).

Mivel folyton cipeled a felesleged, valamicske izmodnak kell lennie a minimálison túl, nem kéne elveszteni hibás táplálkozással. Megfelelő mennyiségű kalória és fehérje szükséges a mozgás mellé, hogy ne fogyd el az izmaid.

2014. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!