Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fontos! Hogy lehet ez? 2 kg...

Fontos! Hogy lehet ez? 2 kg híztam.!? (a regény alatta) Tudom hogy hosszú .

Figyelt kérdés
De kérlek segítsetek nekem.Sziasztok kérlek titeket adjatok megnyugtató válaszokat.2 nappal ezelőtt első étkezésem 14:00-kor történt meg.(Fogyózom, eddig sikeresen leadtam a nyáron 7kg)De ezután az étkezés után elmentem mamához sütni sajtos köménymagos pogácsát. kb. megettem 8 db- És utána aznap semmit.Tehát nem gondolom hogy olyan sokat ettem volna mégis reggel méretem magam (még aznap mikor elmentem sütni)és étkezés után 1.5 kg több lettem meg is értetem mert gondoltam lemegy de reggel arra ébredtem hogy 73.60 kg helyett 75.20 lettem(174 cm magas vagyok/lány)S néztem q&a erre a dologra de ott azt írták lemegy hát sajnos nem ment le.Már 3 napja.Nem tudom hogy mitől van akkor mégis lehetséges lenne egy nap másfél kg hízás.Hozzáteszem hogy mindig annyit ettem mint aznap és megfelelő időben nem eszek utána semmit illetve hajnali 2-ig fent szoktam lenni.Illetve bevettem mind a két nap székrekedés elleni tablettát és ment a hasam és vagy 3-4-szer nagy WC voltam mégsem lettem kevesebb és az ételmennyiséget is csökkentettem.(hozzáteszem én egy nap átlagosan 2-szer nagy wc-ek diéta idején is de az utóbbi időben kényszerítenem kellett hogy megtörténjen).Mégsem változott semmit nap 2 l vizet is megiszok sima csapíz. És régebben ennél sokkal többet ettem egy nap és mégsem híztam 2 évig semmit tartottam a súlyom.Most meg...:( Azt szeretném tudni hogy akkor ez még bennem van és lemegy vagy tanács hogy mivel indíthatom meg az emésztésem.Vay mit tegyek??

2014. júl. 28. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg fejezd be a koplalást, étkezz egészségesen és mellette kezdj el mozogni? Vagy az egészséges módszer nem érdekel?
2014. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem mostanában kell megjönnie? mert olyankor több a súlyod 1-2 kg-val
2014. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden nap edzek 1 órát keményen!! Hasra Combra.... Illetve nem éhségig nem eszek annyit eszek hogy nem vagyok éhes. Szóval ez kilőve. De azért köszönöm hogy írtál. Bár a kérdésemre nem adtál választ. :D A másik kommentelőnek. 4-7 nap múlva kell.Bár lehetséges de ez a súly felesleg 2 napja olt.Köszönöm a választ.
2014. júl. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!