Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kaloriabazis.hu szerint...

A kaloriabazis.hu szerint 1960 kcal a napi energiafogyasztásom. Ha 1700-1800 között eszem fogyhatok ugye?

Figyelt kérdés

1740-re adta a napi limitet, nem szeretnék folyton számolni de kíváncsi voltam.

Baponta 40-60 perc között tornázok (futás, utána R.Réka).


2014. júl. 30. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Tegyük fel, hogy a számok pontosak, ami kismillió okból nem igaz. Ha jól számoltam, akkor eme irreális esetben másfél havonta fogynál egy kilót. Ez igen pici deficit. Persze lehet, hogy ez Neked megfelel. Viszont ha nem próbálod ki, senki a világon meg nem mondhatja, hogy fogysz vagy sem, senki nem tudhatja az energiafogyasztásodat, pár számból nem számítható ki s nyilván a különböző napokon más, ahogy az ételeid kalóriatartalma is saccolt, de szerintem az pontosabb, mint az emberi test energiafelhasználása.


Persze az se mindegy, mit eszel. A mozgás pedig mindenképpen segít. Én a helyedben kipróbálnám így, s ha nem hat, még mindig el lehet gondolkodni, min kéne változtatni :)

2014. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 31. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
a kaloriaszamlalastol nem fogysz.viszont a napi egy orai edzestol tutira!ha nem is fogysz de eszlelni fogod a kulonbseget
2014. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!