Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az elmúlt 1-2 hétben alig...

Ha az elmúlt 1-2 hétben alig ettem (betegség miatt) hogy álljak vissza a normális étrendre hízás nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy volt mikor 3-4 napig semmit nem ettem, aztán ettem pár szem kekszet, vagy egy almát aztán megint semmit..nem koplalni akartam!! Beteg voltam, tüszős mandulagyulladásom volt.


Azért félek, mert ez olyan mintha koplalni akartam volna, azt meg úgy hallottam hogy ha utána elkezdek normálisan enni akkor a dupláját hízom vissza.

Ez a pár hét alatt lement egy kis felesleg, (amúgy se volt sok csak olyan 5-6 kg) és félek visszajön.


Kezdjek először könnyebb ételekkel? vagy először csak keveset egyek? Mit ajánlotok?


(azért ebben a témában írtam ki a kérdést,mert szerintem itt több eséllyel kaphatok választ.)



2013. nov. 3. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális étrenden (55% CH.. ) úgyis elhízik az ember.


Hús-zöldség koszton kell élni, és akkor nem lesz gond.

2013. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szépen fokozatosan egyél többet
2021. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!