Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől kezdett felfele menni a...

Mitől kezdett felfele menni a súlyom?

Figyelt kérdés

76 kilóról fogytam le 57-58 kilóra. Ennyi volt a célom, ezért kicsit feljebb vittem a kalóriakeretemet, de még mindig nem eszem annyit, amennyit ehetnék, mert a hasamon maradt egy kevés felesleg és még azt szeretném leadni, de azt már úgy gondoltam ráérek lassan is leadni. Eddig 1200-1300 körül ettem alacsony szénhidráttal és kicsit magasabb zsírral, de inkább több fehérjével. Most kicsit emeltem a szénhidráton, eszek néha egy kevés rizst és néha egy fél teljes kiőrlésű kiflit, a zsírbevitelem meg kicsit kevesebb és 1400-1500 kalória között eszem. Az utóbbi pár hétben nagyjából stagnál a súlyom, de pár dekánkét kicsit néha több. Mitől lehet ez? Mit kéne tennem szerintetek? Mozogni szoktam. Biciklizem, de most hogy rosszabb az idő inkább taposógépezek esténként 30-50 percet. A szénhidrátbevitelem szerintem így sem olyan nagyon magas, kb 100-120 körül van naponta. (fehérje 90-100 körül)

168cm magas lány vagyok.



2014. szept. 7. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem naponta kilókat változik a súlyom, nem tudom mi a bajod pár dekával.
2014. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, csak félek, hogy mi lenne, ha elkezdenék annyit enni amennyi elvileg a szükségletem és híznék. Ha ennyitől hetek óta nem mozdul max felfelé.
2014. szept. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!