Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 3 napot kihagytam -és...

Ha 3 napot kihagytam -és suliba járáson kívül nem végeztem semmi testmozgást és épp fogyni szeretnék- az nagyon sok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy értve hagytál ki? Csak mozgás? Mert akkor nem sok. Fogyás nekem is a cél, de most torokgyuszival nyomom az ágyat, esélytelen, hogy még sportoljak is. Mondjuk enni sincs sok kedvem, de szerintem ha rendesen tartod a diétás étrendet, jó lesz így is.Volt olyan még nyáron, hogy 3 napig a nulla mozgás mellett minden szemetet összeettem, akkor kicsit megtorpant a fogyás, az tény. De utána sporttal és kis kihagyással is szépen haladtam. :) És azt fontos tudni,hogy a sport nem alap, hanem ráadás. Rá nem építhetsz, mert kevés, de ad valamit, amit az étrend önmagában nem. Szebb lesz az eredmény, látványosabb, de nem ott buksz el, ha az étrend rendben van. :)

Kitartást és sok sikert! :)

18l

2014. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Csak ne szokd meg a lustaságot. :) [link] ezt olvasd el hasznos. Sok sikert hozzá. :)
2014. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem speciel kifejezetten akkor jobb, ha csak heti két-három alkalommal sportolok.

Csináltam sokáig minden nap, és az lett a vége, hogy állandóan fáradt voltam (hajnali kelés, hogy legyen időm a 12 óra munka előtt... utána már este kizárt), és még ráadásul nem is tetszett, ahogy változott az alakom.


Nekem az jött be, hogy heti két-háromszor sportolok. Ez még jót is tesz a munkának, nem unom, nem fáraszt ki annyira. (A kifáradást nem a sporttól való kifáradásra értem, hanem hogy olyankor hajnali négykor kell kelnem.)

2014. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!