Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S KÖVÉR VAGYOK? Tudtok...

S. O. S KÖVÉR VAGYOK? Tudtok olyan testmozgást amivel könnyen, gyorsan letudnék fogyni + hogy milyen ételeket ne fogyasszak vagy csak keveset fogyasszak?

Figyelt kérdés

153 cm és 63 kg vagyok.

Szerintetek az nagyon sok?


2010. máj. 16. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

50kg lenne az átlagos.

fogyhatsz gyorsan sokat de az hamar vissza is jön. Mozogj, próbálj meg egy nap csak 1200 kapóriát bevinni, ha lehet inkább sokszor egyél keveset, illetve igyál sok folyadékot.

Nagyjából ennyi a fogyás titka, viszont, mint szokták mondani: a háborúhoz három dolog kell: pénz,pénz és pénz.

a fogyáshoz meg: mozgás,mozgás és mozgás.

Ne egyél 6 után, figyelj arra, hogy az étrended változatos legyen.

2010. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, sok gyümi, egészséges étel, de ne foszd meg magadtól a csokit, de ne is tömd magadba! Görkori ( benne van a top 5 alakformáló sportban !! ), gördeszka, bicajozás, futás, hullahoppkarika, röplabna, kézilabda, séta.
2010. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.

Szerintem is túl sok a 63 kg és az 50 kg lenne az ideális ezért igyekezni is fogok,hogy leadjam a sok sok + kilót

2010. máj. 16. 21:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Várom a további tanácsokat.Aki tud még valamit fogyással való kapcsolatban az írjon.
2010. máj. 16. 21:09
 5/9 anonim válasza:
22%
Szia!Bocsika ha esetleg meg bántalak ,de nagyon bírom mikor olyan mind te fogyni akarsz.Hietettlen :-DSokkal kövérebbek vannak nálad akik fogyni akarnak és őket meg is értem,de téged nem.Hisz nem is nagyon divat már a nagyon soványság.
2010. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ő így nem tetszik magának, hadd kérjen tanácsot, az első útja legalább nem plasztikai sebészhez vezet, nem esik mély depibe azért mert nem tökéletes az alakja, hanem tenni akar a jobbért, és ez becsülendő.


Szerintem ő maga is el tudja dönteni, mit szeretne, vagy talán nem akar odáig eljutni, hogy már mozdulni sem tud. (Jó tulzásba estem bocsii)

2010. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem baj amit írtál nem haragszom,de most komolyan szerinted nem vagyok nagyon kövér a 153 cm és a 63 kg -mal?Lehet,hogy vannak nálam kövérebbek is,de nekem folyton mindenki azt mondja,hogy milyen kövér vagyok.(barátok,egy kicsit a családom)

Magam miatt akarok lefogyni,hogy végre ne kövérnek lássam magamat.Olyan rosszul érzem magamat a sovány barátnőim között.

2010. máj. 16. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj,hogy ezt modnom,de én kb 152 cm vagyok, 46 kg, ls rajtam is van pár fölös kiló
2010. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 63 kiló tényleg sok ehhez a magassághoz. Én 158 centi vagyok, és 61 kiló voltam, de nagyon zavart. Hogy vannak sokkal kövérebbek, az nem érdekelt. nemrég találtam egy nagyon jó módszert, amitől 2 hónap alatt 6 kilót fogytam és így máris jobb, de még szeretnék 5 kilót fogyni. Mivel utálok futni, meg ilyesmi, leginkább ugrálóasztalon ugrálok, miközben zenecsatornákat nézek a tv-ben, az leköti a figyelmem. És jógázom, ez nem fogyaszt gyorsan, viszont rugalmasabbá tesz és így könnyebb elkezdeni más mozgásokat is. Emellett lúgosító kajákat eszek és iszom a "zöld löttyöt".
2010. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!