Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 hete nem tudom tartani a...

1 hete nem tudom tartani a diétám, és minden nap becsúszott legalább +300, legfeljebb +1000kcal. Most akkor ebből nagy baj lehet? Mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés
Kicsit lazábbra vettem egy hete a diétám (1000-1200kcalos) mert lefogytam 10kg-ot már,és olyan jó érzés volt. De tudom ha tartani akarom,nem zabálhatok. Viszont az utóbbi egy hétben minden nap becsúszott egy kis kalória plusz (ez általába sok aszalt gyyümölcsből,gyümölcsből,és mogyoróvajból) Eddig még nem mutat többet a mérleg..Ha most leállok,és folytatom tovább az 1200-as étrendet aszalt gyümik és mogyivaj nélkül,akkor ez a kis kilengés nem nagy gond ugye?? Nem fogok hízni,ugye??:(
2014. nov. 5. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
165/50
2014. nov. 5. 16:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ha híznál, akkor is minimálisat... Inkább arra tippelnék, hogy mindössze nem fogysz, de abban se vagyok biztos.

Napi 2000 kalória szerintem teljesen normális, persze súlytartáshoz, ha nem mozogsz sokat. Egészségedre, szerintem nem a legrosszabb dolgokkal lengtél ki, bár fogyókúrás körökben biztos a fejükhöz kapnak egyesek.

Teljesen érthető, ha néha szükséged van lazaságra. Ha -10 kiló után csináltad s így, én igazán fegyelmezettnek kell, hogy tartsalak. Nyugi és sok sikert a továbbiakban, remélem, egészséges a célod s nem fogysz le túlzottan. 1000 kalória kicsit kevés.

2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, ma figyelmetlen vagyok. Szóval tartani akarod s elnézve a súlyod, ez jónak tűnik. Szerintem amíg nem látszik hízás, ne durvulj 1200 kalóriával, egyél rendesen!

Izmot persze bármikor szedhetsz fel még, az jó dolog. Csak ahhoz többet kell enned :)

2014. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!! Kicsit megnyugtattál most. :)
2014. nov. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!