Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idô alatt fogyhatok...

Mennyi idô alatt fogyhatok így 3 kilót?

Figyelt kérdés

Napi 1050 kalóriát eszek. Az étrendem fôként zöldségbôl áll, emellett hal és csirke húsból, túróból, tojásból áll. A sport, napi 1,5-2 órát gyalogolok gyors tempóban, hetente 2-3 alkalommal futok 4-5 km-t és be szeretnék iktatni heti 1 óra úszást. Eddig 7 kilót fogytam, de most leállt a fogyásom mert az elmúlt 2 hétben sok tésztát ettem.

64 kilóról indultam, 54-re szeretnék lefogyni. Lehet, hogy soknak tûnik, de sajnos az alkatomból ezt lehet kihozni.


Az alacsony kalóriabevitel miatt kérlek ne bántsatok, fokozatosan mászom az egészséges felé, 6-800ról kezdtem, amíg fogyni akarok efölé az 1050 fölé nem akarok menni.


2014. nov. 15. 16:37
 1/1 anonim válasza:
0%
ha a tésztát hanyagolod , akkor akár 4 nap alatt is ledobhatsz 3 kilót intenzív mozgással .
2014. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!