Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki, aki lenne a "fogyi-tár...

Valaki, aki lenne a "fogyi-társam"? :-)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

És elhatároztam, hogy hetente 3x legalább fogok itthon tornázgatni magamnak (igen, ilyen "amatőr" és "gagyi" szinten)

+ A kalóriákat is szeretném számolni (kaloriabazis.hu)

Tök jó lenne egy hozzám hasonló lány, akivel naponta, vagy hetente többször beszélgetnénk, hogy hogy haladunk, nem bűnöztünk-e :P Talán könnyebb lenne így, ha valakinek be kéne számolni, valaki "ellenőrizne" Meg aztán megoszthatnánk még a tapasztalatokat is :)


2014. nov. 20. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Megosztanád a tapasztalatot.? Vak vezet világtalant.
2014. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hány kiló vagy?mennyit szeretnél fogyni?:)
2014. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: olyan negatív vagy, akár egy élő elektron! :D De azért szeretet és békesség! <3


Második: 66-67 vagyok, és nem a fogyás a célom, hanem az izmosítás, és inkább a zsír izomra való kicserélése! :P

2014. nov. 20. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:
És 173 cm körül vagyok
2014. nov. 20. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam, nem is olyan rossz ötlet amiről írsz, de végül is elvetettem az ötletet.

Mivel én fogyókúrázom, te nem. (magad írtad, inkább csak izomfejlesztés a célod)

Én minden nap edzek 1 órát edzőterembe, te nem. Te otthon tornázol.

Te nem vagy kövér én igen. Így az ösztönzés nagyon nincs meg.

De én ennek ellenére sok sikert kívánok neked.

2014. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én beszállok!

160/57, én 4 kilót szeretnék leadni, aztán izmosítani.

Az a terv, hogy hetente 3-4 x elmegyek futni, emellett még 2-3 x itthon tornázom, emellett kb 1050-es kalóriakeretet akarok tartani.

Ha gondolod keress meg privátban.

21 éves lány vagyok.

2014. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi a szóismétlésért, korán van... :D
2014. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hancsi22 válasza:
Hello!tudom ez a válasz nem nagyon fog segíteni rajtad.Légyszi segíts nekem!174-175cm magas 14,5 éves 77kg os lány vagyok. Nem tudom mennyit?hogyan? mennyi idő alatt kellene fogynom?Milyen gyakorlatokkal?mennyi kalóriát vihetek be egy nap alatt?mennyi idő kellesz majd a fogyáshoz? Sajnos teljesen kétségbe vagyok esve és tanácstalan is vagyok!Légyszi segítsetek.!
2014. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves ötös válaszoló, mi tarthatnánk ilyen szinten a kapcsolatot(mivel én is fogyni szeretnék), ahogy a kérdésben van, úgymond "fogyi-társak" (ahogy a kérdező nevezte) is lehetnénk. Ha van kedved hozzá, írj. :)

19/L

2014. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Én szívesen lennék :)

160 cm és 81 kg vagyok.

Én is otthon tornáznék, számolnám a kalóriákat.

Ha van kedved együtt fogyni akkor írj :) 23/L

2014. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!