Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a napi 1200 kalóriát csak...

Ha a napi 1200 kalóriát csak hússal (akár disznó akár csirke) vagy csak csokival viszem be mozgás mellett, nem a tipikus fogyi kaját eszem akkor fogyhatok vagy csak hízni fogok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A csoki tápanyag értéke egyenlő a nullával.

Ha hiánybetegségeket szeretnél összeszedni, akkor nyugodtan csinálhatod.

A húsban van tápanyag, de korántsem kielégítő önmagában.

Ha éhezteted a szervezetedet akkor annak nem lesz jó vége.


Milyen a tipikus fogyi kaja? Hús+zöldség? Azzal mi a gond?

Nem azt mondja az ember, hogy nem lehet csokit enni (mértékkel!), de azért egész nap azon lenni (ami összesen 2 tábla csokit jelent 1200 kalória esetében) kicsit durva.

2013. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm a választ. :) ment a zöld kéz 1. válaszoló


a fogyózásban új vagyok. azt olvastam, hogy fontos a kalóriaszámlálás


igazából a kérdés meg úgy jött, hogy nyári napokon el vagyok egy tábla csokin és 4 liter vízen, ha egyszer nem vagyok éhes nem lehet mit tenni..

és csak kíváncsi voltam, hogy ha az 1200-on belül maradok akkor aká csokit is lehet-e enni.

2013. júl. 9. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

A hús az majdnem teljesértékű táplálék (zöldség kiegészítés valamilyen mennyiségben azért kell, hogy ne alakuljon ki vitaminhiány).


A csoki akkor jó, ha zsír + kakaó + nem cukor.

Cukor nélkül a csokoládé az lényegében zsír. Mint a húsban lévő zsír, ami alapvető felépítő tápanyag és fontos energiaszolgáltató. Ennek értelmében a minőségi csokoládé például 'ártatlan finomság'.

2013. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

neked is köszi. :D ment a zöldkéz


egyik kedvenc csokim a szerencsi étcsoki. az jó, nem?

2013. júl. 9. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából most nem találtam meg az összetevőit, pontosan melyik Szerencsi csokoládéra gondolsz stb.


Pedig ezen múlik: mennyi cukor van benne. Más gáz nemigen van egy étcsokival (akik kalóriáznak vagy zsírszegényen esznek azoknak a zsírtartalom miatt nem lesz jó, de hát most sajnálom őket).

2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!