Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért tartom a súlyom?

Miért tartom a súlyom?

Figyelt kérdés

800 kalóriával fogytam 7 kilót, de elkezdte kikészíteni a gyomrom, így a barátom unszolására felvittem 1050 kalóriára a napi deficitet. Nem is figyeltem oda most 1-2 hétig a fogyókúrámra, mert elég depresszív állapotba kerültem, ettem tésztát és kenyeret is, de mindent számoltam.

Most koplalás után nem híznom kellett volna, vagy mivel ez még mindig alacsony, további súlyt leadni?

Létezik, hogy a szervezetem ilyen kevés kalóriát igényel?

Fogynom már maximum 1-2 kilót kell, de már nem akarok törődni a fogyókúrával, csak a sporttal.


2014. nov. 22. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
1050 kalória is még elég kevés, nyilván ezért tartasz súlyt. Szerintem emeld 1200-ra, és sportolj többet. Még úgy is fogyni fogsz. Vagy ha nem is, hízni biztos nem fogsz.
2014. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromságot csináltál!


A kalóriaszámlálás jó dolog, én is azt csinálom, de napi 1200 kalória alatt eszetlenség meghúzni a határt. Heti 1 kiló mínuszt javasol minden szakembert.


Annyi idő alatt kell leadni a túlsúly, amennyi idő alatt felszedted, ezt sose felejtsd el. Ellenkező esetben vissza fog jönni, nagyon hamar, tehát kudarcba fullad az önsanyargatás!

2014. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* szakember

* túlsúlyt


Már írni sem tudok :-)

2014. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 hét alatt nem tudod megállapítani a fogyásod (már ha van) mértékét, lehet, hogy fogytál, de visszatartasz egy kis vizet vagy valami... Hogy az anyagcseréddel mi történt, arról fogalmam se lehet, azt se tudom, mennyire képes lassítani a test, de ha nem koplaltál sokáig s olyan alkat vagy, el tudom képzelni, hogy nem is nagyon lassult, de mondom, ezt nem tudhatjuk. Hosszabb távon látod majd, hogy valóban súlyt tartasz-e... Persze közben megint változhat az anyagcseréd...
2014. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!