Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1 hét alatt nem híztam...

Ha 1 hét alatt nem híztam semennyit, akkor valószínűleg megtaláltam a súlytartáshoz ideális kalóriát?

Figyelt kérdés
kb. 3-4 hónapig napi 1000kcal-on éltem (és ez csak hús,tojás,zöldség volt kb) Viszont már nem akarok többet fogyni, ezért súlytratással próbálkozok, egy hete kezdtem, azóta már mindent eszek(teljes kiörlésű kenyér, krumpli, egy kis édesség, még mekiben is ettem) egy nap 1700-1800kcal-t ettem, és most hét végén megmértem magam, és ugyanannyi vagyok, mint hét elején. Lehet, hogy akkor nekem oké ez az 1700-1800kcal súlytartáshoz? Vagy 1 hét alatt még nem is lehetett volna jelentősen hízni, és lehet hogy ettől már fogok később? 16/l, nem nagyon sportolok, olyan heti 1x elmegyek futni vagy biciklizni 1 órát, 168cm, 47kg
2014. dec. 22. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét nem számít, főleg, ha ennyire kiéheztetted magad.
2014. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hét nem számít időnek. Majd ha már kb 1 évig ugyanannyi marad a súlyod, na akkor jelentheted ki, hogy igen, sikerül megtartanod a súlyodat.

Tanácsom az lenne, hogy több sportot próbálj meg beiktatni (mivel mozgás nélkül vagy csak nagyon minimálissal nem sok esélyed marad a jelenlegi súlyod megtartásához), elég annyi, hogy otthon mozogsz, tornázol. Figyelj oda, hogy mit eszel és minden oké lesz. :)

2014. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jólvan ,megpróbálkozok kicsit több sporttal. :) Tudom, hogy hosszútávon mondhatom csak el, hogy tartom a súlyom, de 1 hét alatt már elvileg lehet hízni..de én nem híztam..
2014. dec. 22. 15:13
 4/4 anonim válasza:
Szia! A magasságodhoz ez a súly kevés! Amit csináltál(napi 1000 ckal) butaság,főleg ilyen fiatalon! Ahogy mostantól fogod csinálni napi 1700-1800 kcal körül az valószínű jó lesz majd,csak arra figyelj,hogy mit eszel! (persze néha lehet mekis kaja is,de azért java részt hús,zöldségek,túró,gyümölcs legyen) Lehet hízni fogsz pár kilót,mivel a magasságodhoz 53-65 kiló között normális (az nem baj,ha a normál legalján az 53-nál vagy,még az is bőven vékony,de kórosan sovány nem egészséges és nem is túl szép) Remélem lesz még hasonló hsz,hogy lásd,nem feltétlen ezt a súlyt kell tartani! Na és igen,több mozgás sose árt!(meg persze a tesi órákon aktív részvétel) Sok sikert!
2014. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!