Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerntetek nagyon dagadt...

Szerntetek nagyon dagadt vagyok ha 175cm es 71-2 kg vagyok? Nem löttyedt a husom, van rajtam izom, minden nap jarok edzeni? Ha eheztetnem magam, mennyi sulyt veszitenek vagy inkabb izmot?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok, bár én tinikorom óta kick-boxolok, nem tudom elképzelni, hogy ugyanekkora paraméterekkel hájas malac legyél. Gondolom, te is inkább izmos vagy.
2015. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Nekem az nagyon vastag, a párom ehhez a magassághoz 52 kiló és tökéletes.
2015. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha éhezteted magad akkor csak izmot veszítesz. De nem hiszem el hogy létezik olyan hülye, már bocsánat aki szerint a koplalás a megoldás. Akkor a szerencsétlen szervezetednek miből lesz meg az energiája az alapvető életjelenségekhez?? Gondolkozz már ne legyél már ennyire buta, mert ez már fáj..
2015. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%

Dehogy vagy kövér :D sok az ilyen kérdés mostanában...

Szerintem gáz, hogy mostanában leginkább könnyűszerkezetes emberek mászkálnak mindenhol.. én sok osztálytársamat nem engedném az utcára a szüleik helyében, még elvi őket egy bagoly...:D

2015. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ne éheztesd magad, mert idő kérdése és visszahízod, fölösleges és rossz hatással van a szervezetedre. egyébként szerintem nem lehetsz annyira kövér mert az izom eleve sok súlyt ad és ha jársz minden nap edzeni annak meg lesz az eredménye :)
2015. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 DarkLantern válasza:
Ha éhezteted magad akkor a szervezet elsőként a plusz izmot fogja felemészteni. Én 2 cm.el vagyok alacsonyabb ugyan azzal a súllyal mint Te, ha én nem vagyok kövér akkor nyílván te sem.
2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Testépítés kategóriában volt szó pont erről a diéta kategóriáról hogy mennyi tudatlan van és inkább még okoskodnak is.

Ha nem eszel akkor az izom ami rajtad van szépen eltűnik, a zsír pedig rajtad marad. Ha fogyni akarsz akkor edzeni kell és DIÈTÁS étrend kell ahol nem almàból meg kefírből állnak az étkezések. Heti max. 1kg fogyás megengedhető, hogy csak zsírból fogyj

2015. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az izmot sokkal drágább fenntartani, mint a zsírszövetet, ezért törvényszerűen a tartalékok helyett inkább ahhoz nyúl a szervezet.


Alkatról nem tudunk véleményt mondani két szám alapján, kép kellene hozzá.

2015. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Nagyon nem mindegy!
2015. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha edzeni jársz, akkor hogy jut eszedbe, hogy éheztesd magad? Hülye vagy?
2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!