Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan fogyjak...

Szerintetek, hogyan fogyjak le? Nem vagyok sem, dagadt se semmi 165 magas vagyok 55kilóval.

Figyelt kérdés
Van 1 kicsi hasam és nagyon zavar. Küzdősportolok rendszeresen régebben 6évet karatéztam ,de utána 2évet kihagytam. Kockás volt a hasam és izmos is . most nem látszanak , nem vagyok dagadt csak zavar az a kicsi is. Milyen diétát ajánlanátok . Sportolok közbe rendszeresen itthon felülésezek stb. Viszont nagyon szeretek enni . :) Szoktam műzlit enni sokat ,de nesquiket meg ezeket ,de utánaolvastam és azt mondják az nem jó. Teljes kiőrlésű műzlit egyek. Úgy szokott kinézni a napi kajám. Reggelire ált. nesquik most váltok akkor műzlire. ,de néha 1 piritós. Tizorainak iskolába 2db croasson vagy zsömle szalámival. Délbe rendes főttétel vacsorára viszont 2x eszem. Műzlit piritóst ,teával kakaóval és ilyenek. Ti mit javasoltok naponta meg szoktam csinálni 100felülést 50fekvőt meg ilyenek. Min változtassak? A rendszeres sport mellett? mindjárt 14/f

2013. febr. 17. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a napi átlag bevitel . Szénhidrát , fehérje ,zsír ezeket nem tudom mi a jó mi nem hány gramm kell stb. Ehez nem értek.
2013. febr. 17. 13:29
 2/4 dieta ***** válasza:

Fogyózni vagy büntetni magunkat nem ugyan az. Étkezni fogyókúra alatt is egészségesen érdemes. Étkez változatosan csökkentsd a cukrot és figyelj a menyiségre.Ha a tízóraiból elhagyod az egyik zsemlét az 150kcal plusz amit beletennél,így lassan fogyni fogsz.Az arány :

szénhidrát 55-60 %

fehérje 12-15 %

Zsír 28-30

2013. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm , még jöhetnek válaszok. :)
2013. febr. 18. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr. Osváth Péter - Sportélettan

[link]

Sporttáplálkozás:

[link]

2013. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!