Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1000 kalóriát eszek,...

Ha napi 1000 kalóriát eszek, ugye nem fogok sok izmot veszíteni?

Figyelt kérdés
Fôleg zöldségeket és olajos magvakat fogok enni, néha gyümölcsöt. Emellett 2 naponta eljárok 5-10 km-t futni. Régebben az éhezés miatt elcsúnyult a testem, most ésszel szeretném csinálni. 57 kiló vagyok, 40-42-re szeretnék lemenni.
2015. jan. 20. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
De. Ès 40kilóval amúgy is csúnya leszel, elmondanám senki nem bukik az anorexiásokra.
2015. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40 kiló max akkor jó ha 150 cm vagy, 1000kcallal ugy fog lemenni rólad az izom, mintha nem is lett volna. Sokkal jobban át kell ezt gondolnod... Kérdezz meg szkértőket/profikat. Menj el dietetikushoz vagy személyiedzőhöz.
2015. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az izom megtartasahoz feherjere van szukseg, azt ne felejtsd ki!
2015. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
HA ennyire keveset eszel, akkor FOGSZ izmot veszíteni, és nemcsak a láthatóakat, hanem pl a szívizom meg a többi belsö izom is letünik, aminek sokkal tragikusabb a következménye, mint az, hoyg a karod esetleg vékonyabb lesz.
2015. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
64rôl 54re fogytam le koplalással kb 2,5 hónap alatt. Most a vizsgák miatt felszedtem 3 kilót. Nem is volt bajom magammal eddig, ma viszont kibuktam máson, és újra meghánytattam magam. "Le kell fogynom, hátha úgy rendbe jön az életem." -megint ezt érzem. Ebbôl nincs kiút, az egészségem sajnos az utolsó utáni szempont. Tudom, hogy tönkre teszem magam, de olyan elveszett lettem megint. Tudom, hogy akaratgyenge senki vagyok, de nem látok arra esélyt, hogy ezt ésszel tudjam csinálni.
2015. jan. 20. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha még 150 centi is vagy, akkor se egészséges a 40 kiló!!!!

Ez nem ésszel csinálás.

2015. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2015. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

naturálban,ha minden ki van számolva,minden táplálék kiegészítő adott,tökéletes az edzés,akkor is könnyű megzuhanni izomtömegben.

amit tehetsz így laikusan,hogy 2.5-3g/ tskg ra emeled a fehérje beviteledet,teljes testre kiterjedő erősítő edzést végzel,hogy folyamatos stimulus alatt maradjanak az izmok és a kardió edzésed cseréled aerobra.

2015. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szívem, osztálytársam 40 kilóval volt anorexiás. Légyszi, ne akard ezt művelni magadal. Vigyázz magadra! Ha mindenképp fogyni akarsz, akkor maximum 50 kilóig fogyj. :) Szerintem az az egészséges tartományba esik.
2015. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!