Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az álmom az hogy csinos,...

Az álmom az hogy csinos, vékony legyek. A ballagásomig szeretném mindenképp elérni ezt a 8kg minuszt. De hamarabb is örülnék a fogyásnak. Mit (t) egyek?

Figyelt kérdés

Idèn ballagom ès nem szeretnèk majd a gimire gondokat a súlyommal, de îgy boldogtalan vagyok.

Sportra nincs pènzünk..pedig szivesen mozognèk valamit...

Tornázni tudok itthon heti 2×

Valaki egy pl 1000kalóriás ètrendet összeirna mjnta napnak?

Nagyon koszonom elore is!!


2015. febr. 16. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

1000kcal nagyon kevés! Most én épp megyek futni,de ha visszajöttem,írok neked.

De futni neked is lenne lehetőséged,az ingyen van :)

2015. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sportra nincs pénz? Otthon csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat, és járj el kocogni. Semmibe nem kerül. 1000 kalória koplalás, azzal eredményt nem fogsz elérni. A testsúlyod is kellene, meg a magasságot, abból meg lehet saccolni, mennyi kalória is kéne neked, te meg be tudod állítani magadnak pontosan.
2015. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
167cm vagyok ès 62-63kg
2015. febr. 16. 19:25
 4/9 anonim válasza:
Alapjáraton kb. 2000 cal-t kéne fogyasztanod, hogy tartsd a súlyod. Ugyh ha már 500 cal-al kevesebbet eszel, akkor is fogyni fogsz. Én pl.: Reggeli: valamilyen teljes kiőrlésű cucc + szalámi,..., Tízórai: kölesgolyó, Ebéd:főzelék (keményítővel) vagy saláta valamilyen hússal (csirke, hal), Uzsonna: joghurt, Vacsora: gyümölcs + zöld tea. Plusz reggel, este vízbe egy kis almaecet.
2015. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapjáraton 2000 kalória ahhoz, hogy szinten tartson? 62-63 kilóval??? Megkínálhatnál azzal a cuccal amit tolsz... Azzal már bőven fogyni tudna.
2015. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kb.!! De, hogy megnyugodjon a kicsi lelked 2100-2200 között. Ja 2000 kalóriával bőven fogyna..., diplomaosztójára pont leadná azt a 8 kg-ot.
2015. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1200-1500kcal között eszem hètfő óta.ez jó?
2015. febr. 25. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

" diplomaosztójára pont leadná azt a 8 kg-ot."


Már ott gondok vannak, hogy azt hiszed, minél kevesebb kalóriát viszel be, annyival gyorsabban fogysz. Csak szólok, ez nem így működik. Van egy határ (átlagban heti 1 kiló) aminél nem tudsz többet fogyni... zsírból. Izomból meg létezik valaki aki fogyni akarna?

1200 nagyon kevés, legalább az 1500 legyen már meg.. Ráadásul gondolom a kajádra se figyelsz, csak a mennyiségére.

2015. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bőven elég az ha popsi has comb formázást csinálnál heti 1 v. 2 futással beiktatva. Az étrendet pedig mindent ehetsz kis vagy kisebb adagokban mérve. Ne zabálj sokat! Sok víz és heti 3X gyümölcs v. zöldség is jól jöhet az edzés után.
2015. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!