Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen étrendet állítsak...

Milyen étrendet állítsak össze, mi legyen benne, egy teljes napi étrendet le tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Szóval, naponta keményen edzek a hasam aljáról akarok fogyni ...

sok vizet iszom... de az étrendemet nem tudom hogy állítsam össze ..egy egész napi étrendet szeretnék kérni... előre is köszönöm (akár nehéz receptek is jöhetnek...)


2015. febr. 19. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vagyok ebben a témában nagyon jártas, és tuti, h nem tökéletes a módszerem, de leírom, h én hogy csinálom.

Először is, a jól ismert parancsolat: Nincs helyi fogyás! :D Szóval ha először a hasadra hízol mindig, tuti, nem onnan fog lemenni először... legalábbis én így tapasztaltam.

Napi legalább 4 l vizet meg kéne inni.

Én használom a kaloriabazis.hu oldalt, ami nagyon szuper és személyre szabható!

Napi legalább 5x egyél h mindig szinten tartsd a vércukorszinted, és ne legyél olyan, mint egy kiéhezett kutya. A kenyeret, tésztákat próbáld meg teljesen elhagyni. Szerintem a kenyértől még a zsemle is jobb. Tészta pedig heti egy fél adag szerintem belefér. Legalábbis magamon én így látom.

Szóval a napi 5 evés fontos! Reggelire igyál alacsony zsírtartalmú tejet, és egyél hozzá natúr zabpelyhet (Lidl-be 200 ft 1 kg - citromsárga csomagos, német feliratú). Tízórai: egy alma / + kicsi mandarin. Ebédre: 2 főtt tojás, saláta, zabkása almával, stb. Uzsonnára: leves/főzelék. Vacsira meg... nem is tudom, mi lenne a legjobb, én már nem nagyon szoktam enni, meg hát tényleg nem vagyok profi ebben a témában.

A lényeg, h szerintem csináld a kalóriabázist, mert ott látod igazán, h neked személyre szabottan hol a határ :)

2015. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ... :) Várok még válaszokat :)
2015. febr. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!