Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jobb néha emelni a bevitt...

Jobb néha emelni a bevitt kalóriát, hogy menjen a fogyás?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony szintre vittem a keretet, napi kb. 1500-ról lementem max. 500-ra, de ebből az lett, hogy annyira számoltam a kalóriákat, hogy általában csak 200-at ettem, és ez megy már két hónapja. Közben testmozgással még úgy 1000-et elhasználtam (nem tudom, honnan van ennyi erőm, de képes vagyok órákat mozogni, akkor is, ha már 3 napja semmit se ettem). Eleinte gyorsan ment a fogyás, most viszont nagyon belassult. Lehet, hogy a szervezetem már nagyon tartalékon van, azért nem igazán fogyok, és jobb lenne most kicsit emelni a kalóriát, majd később megint csökkenteni?
2015. febr. 23. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jèzus Krisztus szent szűzMária! Normális vagy? Ezt komolyan mondod? Atya èg. Neked mi bajod van?
2015. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy borzasztó, de én is ezt csinálom. Egyszerűen képtelen vagyok rávenni magamat arra, hogy 600-nál többet egyek egy nap, de 500 fölött már rosszul érzem magam.

Ha megáll a fogyás akkor egy 1000-1200 kalóriás kilengő nap elég szokott lenni ahhoz, hogy újra beinduljon.

2015. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak hülyeségből írtam. Komolyan ezt csinálom, nincs bajom, csak normálisan akarok újra kinézni, és nem érzem szükségét több ételnek, mozgás nélkül már rosszul érzem magam lelkileg. Tudom, hogy sokaknak már az 1500 kcal is drasztikus fogyókúra, de az ilyesfajta szentmisékből nem kérek.
2015. febr. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!