Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat eszem? Mit gondoltok?

Sokat eszem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tudom fura, de nincs konyhai mérlegem, utálok sütni, de be fogok szerezni egyet. Addig viszont érdekelne, szerintetek sokat eszem-e, ugyanis régen 2-3 adagnyit ettem, ezért híztam el, nem rossz kajákat ettem.


A reggelim ma egy teljes kiőrlésű, magos zsemle volt, kb 70 g juhtúróval. Tízóraira 5-6 szem mandarint ettem. Ebédre és vacsorára is lencsefőzeléket fogok enni, amiben sovány tejföl van. Ebből hát saccra 5 tenyérnyit mennyiséget fogok enni.


2015. márc. 5. 11:50
 1/7 anonim válasza:
25%
A reggeli szerintem jó, de az 5 tányér lencse az rengeteg. Ha fogyni szeretnél a szénhidrátot kicst csökkentened kell. 1 tányérnyiban van kb. 80g. Aki fogyózik, eszik egy nap 140g-ot, ahhoz ez nagyon sok.
2015. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első, tenyérnyit írt nem tányérnyit, ami nem sok.
2015. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezt elnéztem nagyon, akkor nem sok. Bocs
2015. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy sportolsz-e mellette valamit, de meg ha ulomunkat is vegzel, szerintem ez kevés.
2015. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam tenyérnyit, mert nagy tányérból szoktam enni, úgy senki nem tudja, mennyi kb :D

Ma nem megyek mozogni, pihenőnap :)

2015. márc. 5. 12:57
 6/7 anonim válasza:
szerintem ez egyáltalán nem sok, sőőt!! talán ehetnél picit többet is.
2015. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A juhturo nagyon zsiros,ha fogyozol azt felejtsd el
2015. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!