Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Muszáj lenne többet ennem?

Muszáj lenne többet ennem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 169 cm és 67 kg. Próbálok minden nap 75 percet tornázni, de elvileg keveset eszek. Olyan 800-1000 kcal-t. Bár van olyan, hogy nem érem el a 800-at, de akkor nem ennyit tornázok, hanem max. tekerek 20 percet. A legkevesebb olyan 400 kcal volt.. De egyszer sem voltam rosszul, pedig már hónapok óta ennyit eszek és éhes sem szoktam lenni. Mennyit kellene ennem? Van olyan, hogy valakinek nincs szüksége mondjuk 1500 kcal-ra?
2015. márc. 8. 15:40
 1/5 anonim válasza:
47%

Csak ennyit eszel és 67kg vagy? vagy az izom?

Amúgy azt mondják hogy 2000kcal körül kéne enni de szerintem ha nincs étvágyad azért ne tömd magadba mert azt mondják..

Én is volt, hogy ennyit ettem, nekem semmi bajom nem lett.. fogytam 10kg-t ^^

Lehet tényleg csak nincs szükséged annyira, mindenki szervezete más.

2015. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

85 kg voltam 2 éve. Bár akkor a stressztől fogytam le 7 hónap alatt 72-re. Utána nem foglalkoztam vele, hogy hogy nézek ki, aztán január végén kezdtem el tornázni, meg rendesen enni, akkor voltam 70,5 kg. Most ugye 67 vagyok. De tényleg nem vagyok éhes. Mikor többet eszek, akkor már hányingerem van. Annak meg szerintem nem sok értelme lenne, ha kihánynék mindent.

De köszönöm a választ! :)

2015. márc. 8. 16:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, és szerintem nem izom. A hasam és a combom is hájas. :/
2015. márc. 8. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sorvadt emberek, igen, akik 500 kalóriával is elvannak. Bár az épp csak az életben maradás határa, nem értem, miért kell erre büszkének lenni. Normális, EGÉSZSÉGES ember elfogyaszt 1500-2000 kalóriát egy nap.
2015. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En 76 kilós 170 centis srác vagyok (most fogytam 30 kilót szeptember óta), és ha jobban belegondolsz 1500 kcal-t se könnyü bevinni, fél kiló hús grillezve v párolva 600 kcal+ nyersen 200gr rizs (amiből főve lesz 70-80 deka) 700 kcal, ez rohadt sok kaja és akkor még csak 1300nál járunk, szóval egy 67 kilós nőnek nem lehetetlen 1000 kcal körül egészségesen étkezni. persze ez csak magánvélemény.
2015. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!