Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt olyan aki szimpla...

Van itt olyan aki szimpla sétával fogyott le?

Figyelt kérdés

Hány kilóval indítottál,

Hány cm vagy,

És mennyit fogytál,

És mennyit sétálsz naponta?

Hány éves vagy?

Fiú, lány?



2015. ápr. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy beteg, hogy csak sétálhass, akkor erőltesd meg magad és igen, izzadj!
2015. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- 111

- 172

- 31

- Kisvárosba költöztünk, amit hegyek és tó vesz körbe. Kezdem napi 20 perccel a tó körül, végül már bejártam a hegyek sétaúton mászható részeit is, ami napi 1,5-2,5 órát jelent. De ezt minden nap. Eközben az étkezésem hol volt erőm visszafogni, hol jól bezabáltam, nem volt kifejezett étrendem. A végefelé már nagyon nem ment a fogyás, csak ha az út legnagyobb része a meredekebb hegyi út volt, de azután -főleg nyáron- erőm se volt bezabálni, ott már önszántamból, lemondás nélkül ettem a salátamix-Rio Mare kombót rántotthús-sültkrumpli helyett.

- 36

- nő

2015. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hallottam valami csávórol,aki eltűnt a sivatagban.egy hétig sétált,és tök lefogyott
2015. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Hááát... Lefogyni nem fogytam le tőle, viszont sokkal könnyebben tartom meg a súlyom, és kevésbé jönnek rám zabálás rohamok, mióta kutyám van, és sétálni kell vele. Ez kb másfél óra naponta, de nem is tűnik ennyinek, mert izgalmasabb, viccesebb, mintha csak úgy magamtól, egyedül sétálnék:) 173/62 vagyok, ezt megtartja ez a kis mozgás. Ha így nyár előtt formásodni akarok ahhoz nyilván nem elég, de még lendületet is könnyebb venni egy ilyen séta után, hogy nekiálljak tornázni:) Szóval ajánlok egy kutyát, amellett h aranyos társaság, amellett hasznos sétatárs is, nem enged bepunnyadni:)

25L

2015. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es, ha olyan az étrended, akkor nem is fogsz tőle fogyni.


Szimpla sétát az extrém túlsúllyal rendelkezőknek ajánlják főleg, de egyébként minden mozgás hatásos. Amit jobban tudnék ajánlani, az a gyors gyaloglás

2015. ápr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!