Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha reggel nem reggelizel...

Ha reggel nem reggelizel akkor a zsírból merít a tested energiát?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
nem. elso korben az izmokban es a majdban tarolt glikogent fogja felhasznalni.
2015. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább a vacsora elhagyásnál fordulhat elő, de az is csak akkor ha egyébként napközben normálisan étkeztél és rendesen mozogtál, ellenkező esetben bármikor hagysz ki étkezést ott az izom fog csökkenni és nem a zsír.
2015. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem túl jó ötlet a reggelit kihagyni. Alvással együtt az nagyon sok óra kaja nélkül, állni fog az anyagcseréd. Ha fogyni akarsz akkor tényleg érdemes a sokszor keveset elvét tartani hogy rendesen pörögjön az emésztésed.
2015. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Utolso: ez nem igy van, nem kell sokszor keveset enni, es nem all le az anyagcsere ha nem eszel reggelit. ezek tevhitek.
2015. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A párom és anyósom soha nem reggeliznek hajnalba kelnek, dél fele ebédelnek és este vacsoráznak nagy szó ha uzsonnáznak.

Kávé adja nekik az energiát délig.

De aki nem kávézik, de nem is eszik az miből merít energiát?

A párom 178 cm és 72 kiló anyósom 155 cm és 61 kiló.

Annyit mozognak hogy reggel elmennek a munkába és haza sétálnak 15 perc.

Anyósom sokat fogyott , de ő szó szerint koplal pár falatot eszik, napközben és levest, este van mikor már semmit. Én 158 cm és 68 kg vagyok. és naponta több mint 5 alkalommal eszek, eddig nekem úgy sikerült fogynom ha reggel nem ettem, mert ha reggel ettem akkor plussz 500 kalóriával ettem mindig többet a kelleténél.

2015. ápr. 9. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
akkor ne fehér kenyeret egyél házi kolbásszal, hanem egészségesen táplálkozz és akkor bőven nem fogod túllépni a napi kalóriabevitelt....
2015. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"De aki nem kávézik, de nem is eszik az miből merít energiát? "


Ahogy mar fentebb irtam, a glikogenraktarakbol. Egy felnott ember tobb napra elegendo glikogent tarol az izmaiban es a majaban, ha 2-3 napig egyaltalan nem eszel szenhidratot akkor all at a szervezet a zsiranyagcserere.


Persze negativ energiamerleggel zsirt is lehet vesziteni szenhidratmegvonas nelkul is.


Sok ember egyebkent egyaltalan nem erzekeny az alacsony vercukorszintre, en sem vagyok ra erzekeny. Van ismerosom aki meg egyenesen rosszul van ha nem eszik es leesik a vercukorszintje.

2015. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szintiszoli123 ***** válasza:
Hallgassatok #7-re!
2015. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy azonos napi kalóriabevitel esetén, ha reggel nem eszem, akkor kevésbé fogyok. Nálam igaz az, hogy fontos a reggeli (nem sokat, ~150Kcal). Eddig én is azt hittem, hogy a reggeli elhagyása segít a fogyásban...
2015. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az a nem mindegy hogy mit eszel

Én natúr esetleg gyümölcsos joghurtot szoktam zabpehelyel

Mondjuk én az a típus vagyok aki nem lép ki a lakásból üres gyomorral

2015. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!