Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnap túl szaladtam a kalória...

Tegnap túl szaladtam a kalóriakeretemen 1900-at ettem és 1400 a kalóriakeretem, ma hogyan tovább egyek kevesebbet?

Figyelt kérdés

1 hete számolom a kalóriákat.

15 kilót szeretnék leadni.



2015. ápr. 20. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Tartsd az 1400-at, ne akard "jóvá tenni".
2015. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma ugyanúgy egyél, mintha a tegnapi túllépés nem lett volna,kevesebbet semmi esetre sem. Ettöl az egy naptól nem változik semmi, csak ne ismételed meg túl gyakran.
2015. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én ara gondoltam hogy akkor ma többet kellene tornázni.

Azzal végül is kárt nem teszek.

Szerintetek jó ötlet?

2015. ápr. 20. 07:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz akkor tornázz többet, de igen, kevesebbet ne egyél. :)
2015. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
1900 kcal sem feltétlenül sok, főleg 1 nap. Ha meg nem cukrozott liszttel vitted be a többlet kalóriát, akkor tényleg nem számít.
2015. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Na és? Én majdnem mindennap többet eszek a kelleténél, mégsem hízok vissza. Nem éhezéssel kell fogyni, hanem megfelelő minőségű táplálékkal, sok folyadékkal és mozgással. Nagyon jó zsírégető a fahéj, gyömbér, kurkuma, zöld tea. A tengeri halat, sok zöldséget, gyümölcsöt sem vetem meg. Apámon már látszik is az eredmény (-12 kg), és én is tartom a súlyom (171/63), pedig nem fogom vissza magam. Ma is pizzát ebédeltem és szalonnát reggeliztem.
2015. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szolgáljon ez okulásként a továbbiakra nézve :). Meg ha sikerül kitalálnod miért ettél többet, az is segít.
2015. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen, nekem menni szokott 3000 is olykor, bár ez tényleg elég ritka. Eszembe sincs másnap koplalni, bár automatikusan kevesebbet eszem ilyenkor, valahogy kitart az étel. Ha Nálad is ez van, jó, de ha éhes vagy, egyél.

Extra mozgást beiktathatsz, ha az megnyugtat, azzal nincs baj (de ha extra éhes leszel tőle, egyél annak megfelelően).

2015. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!