Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha az adott napon meg nem...

Ha az adott napon meg nem ettem szenhidratot, es mar késő délutan van, baj ha almát vagy teljes kiőrlésű dolgot eszek?

Figyelt kérdés
Legszívesebben persze cukrot irtam volna, de azt sose szabad :(

2015. ápr. 21. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tartom bajnak (legalábbis az almát, a glutént nem javaslom), de ha ma már ettél, akkor kb. tuti, hogy ettél szénhidrátot.

Rengetegen csak délután vagy este esznek szénhidrátot, mivel máskor nem esznek egyáltalán semmit, s elég jól megvannak, olvastam már, mik történnek ilyen életmód mellett a testben.

A normál cukrot ne sajnáld, semmi szüksége rá a testednek s oly jókat lehet enni nélküle. De ha nagyon kell, semmi nincs, ha eszel egy kicsikét, a múltkor fél tábla csoki mellett gondolkodtam el ezen, de azért a jövőben inkább a saját csokimnál maradok, amiben szinte semmi szénhidrát nincs, az sem normál cukor.

2015. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! :) kevés sajtot ettem, es abba nem igazan volt. Milyen csoki az?
2015. ápr. 21. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Tyű, akkor valóban csak elhanyagolható szénhidrátot ettél. Megszoktam, hogy az emberek egy csomószor esznek délután 4-ig s elég extrém, hogy abban ne legyen szénhidrát...

Nem igazi csoki, mert kakaóvaj nincs benne, az nekem drága és felesleges, kókuszzsír+kakaó+édesítő (nekem eritrit) az alapja, de mindig teszek bele kávét és kesut is. Sokszor ettem ilyet, manapság már nem igénylem, azért néha előfordul. Egy tojássárgáját belekeverve krémesebb, gazdagabb, tortakrémnek se rossz, rummal, dióval, mandulával pedig paleo sportszelet lesz belőle, a párom odavan érte, pedig nem is paleózik, bár ha levonjuk az ipari mennyiségű rizsét, akkor majdnem.

2015. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom! :) koszi
2015. ápr. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!