Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Holnaptól diétába kezdek,...

Holnaptól diétába kezdek, ezek vannak itthon ebből mit egyek?

Figyelt kérdés

franciasaláta, töltött hús, fasírt, sült csirke, káposzta saláta uborkával, petrezselymes krumpli, fehér kenyér, vaj,tojás.

160 cm 66 kg vagyok.



2015. jún. 13. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A súltcsirkét edd meg tojással, a többit dobd ki, és vegyél zöldséget, tojást, húst, halat.
2015. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A töltött hús, fasírt, sült csirke, tojás mehet nyugodtan, kis mennyiségben a vaj is!


Én a petrezselymes krumplit, fehér kenyeret, franciasalátát hanyagolnám.


A káposztasaláta attól függ, mennyire cukrosan van elkészítve. Ha cukor nélkül, vagy minimális mennyiséggel akkor OK, ha ragad a cukortól, akkor nem.

2015. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illetve a fasírtnál is az a fő kérdés, hogy van elkészítve. Az előbb magamból indultam ki, én nem teszek bele zsemlét, és sütőben, egyben sütöm.


Ugyanez igaz a töltött húsra. Ha sütőben van sütve, akkor OK. Ha panírozott, és olajban sült, akkor nem igazán.

2015. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fasírtban kenyér van kb fele , nem panírozott csak bő olajban volt sütve.
2015. jún. 15. 07:07
 5/6 kalamarl válasza:
Én lesétálnék a boltba csirkemellért, zöldségért és barnarizsért...
2015. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát, én így a fasírtot is inkább kihagynám.
2015. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!