Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez kevés vagy sok kaja egy napra?

Ez kevés vagy sok kaja egy napra?

Figyelt kérdés
Reggel(7 órakor)megeszek egy fél szendvicset(zsemle,vaj,paradicsom,szeletelt kolbász),ebédre(16 óra körül)egy túrórudit,vagy zöldségsalátát(répa,káposzta,sima joghurt).Inni csak vizet szoktam,kb. 1-1,5 litert egy nap.Mindennap mozgok,biciklizek fél órát,tornázom itthon,illetve edzésre is járok.Anyukám szerint keveset eszem,szerintem meg nagyon is sokat,fogyni szeretnék.15/L

2015. jún. 16. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Koplalás, nagyon rossz úton jársz vele, csak hízékonyabb leszel, meg formátlan, és a hajad is hullani fog.
2015. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

KB. a felét fogyasztod a normális napi adagnak, és inni sem iszol eleget (1.5-2 liter kéne minimum).


99% hogy orvoshoz kéne menned anorexiával.


Hacsak ahhoz a reggli fél zsemléhez nem két szál parasztkolbászt eszegetsz.

2015. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás,162 cm vagyok,53 kg-mal.Nem is akarok az lenni,csak egy kicsit fogyni szeretnék.
2015. jún. 16. 18:59
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért sportolok amúgy,hogy legyen formám.Az ivás meg változó,van,hogy többet iszok.Plusz kávézni is néha szoktam.
2015. jún. 16. 19:00
 5/23 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy egy ilyen paraméterekkel rendelkező személy hogy akarhat fogyni. Hogy látod magad a tükörben??

Csak mert szólok, hogy ezzel a magassággal nem lehetsz kövér, sem semmi más.

Szóval sürgősen kezdj el megbarátkozni a külsőddel, mert ha az anyukád rájön hogy anorexiás vagy, el fog vinni orvoshoz.

2015. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Túró rudi? :D Talán valami egészségesebbet és laktatóbbat kéne enned. A szendvics egy rakás szar egyél helyette zabpelyhet, nem agyoncukrozottat, de minek is írok én neked? Egy csomó előző kérdés van, ember gondolkozz.....
2015. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magamat olyan nagyon elhízottnak,de olyan sok szép vékony lány járkál az utcán,én is ilyen szeretnék lenni(ez tetszik nekem,nem az anorexiások,akiknek kiáll a bordájuk,tényleg nem vagyok anorexiás): [link] Na szerintem neki van jó alakja.Ilyet akarok,nem egy csontvázat.Nincs testképzavarom,nyugi.:)
2015. jún. 16. 19:34
 8/23 A kérdező kommentje:
Az szokott itthon lenni.:D Mondjuk anya főz,csak azt nem szoktam megenni.:D Zabkása nekem nem ízlik,olyan érzésem van mikor megeszem,hogy hízlaló.Szerintem a mennyiség miatt.Tudom,hogy a túrórudiban több a kalória,de mégis kevesebbnek tűnik nekem.
2015. jún. 16. 19:36
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez így ránézésre vagy tizedannyi, mint amit én ennék ennyi mozgás mellett, nem kicsit koplalós. Bár az én ételem összetétele jobb, s ha brutálisan keményen koplalnék, akkor főleg fehérje és némi zsír adná a kalóriát, mivel arra van a legnagyobb szüksége, s persze szednék vitamint és egyebeket.


Az mindegy, hogy mi _látszik_ hizlalónak a mennyisége miatt... Én is mindig meglepődöm, mennyire kevés kalória van egy kupac rizsben, igaz, attól még nem eszem meg...

De nem a térfogattól hízunk, örülj neki, ha van egy térfogatosabb laktató ételed. Nekem is van, főtt/sült zöldségek tojással, a szénhidrátbombasága és az íze miatt is kerülöm a zabkását.

Nagyon fehérjeszegényen eszel, ez nem jó. Mind a koplalás, mind a fehérjehiány arra vezet, hogy a maradék icipici izmaidból is fogysz...

2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
A belinkelt képen a csaj teste olyan, mint egy 12-14 éves (kis)fiúé... Komolyan, mi szépet látsz benne?
2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!