Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevesebbet eszem naprol...

Ha kevesebbet eszem naprol napra akkor lehet h az elejen ehezem de utana megszoknam es keves etel is eleg lenne akkor fogynek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 18:41
 1/1 anonim válasza:

[link]


Nem mindegy mennyit akarsz fogyni, és van e kitűzött cél hogy mikorra akarod elérni az "álomsúlyt".

Én a fent említett oldalon regisztráltam, nagyon szuper, megadja mennyi kalóriát ehetsz naponta ha x idő alatt akarsz lefogyni, szerintem látogasd meg.

A napi 1000-1200 kalóriát mindenképp szükséges bevinni, arra szüksége van a szervezetnek, és sok zöldség, de nem sok gyümölcs mert azt is figyelni kell hogy mennyi szénhidrát van bizonyos gyümölcsökben. Húsokból inkább szárnyas, köretnek inkább zöldség, Nem krumpli!!!

Kiderült hogy én majdnem kétszer annyit ettem meg mint kellett volna és észrevétlenül szaladtak fel a kilók.

Valahol azt olvastam hogy ha naponta 500 kalóriával kevesebbet viszel be az heti 0,5 kg fogyást jelent. Kerülni kell az édességet, kekszeket, csokit stb. én ahogy regiztem az oldalra tudatosan kezdtem kerülni az édességet és mostmár nem is kívánom, pedig előtte pillanatok alatt megettem egy tábla csokit...most egy tábla elég lenne 2 hétre is. A cukrozott üdítőkről is lekell mondani a fogyás érdekében.

És igen, ha tartod akár a napi - 500 kalóriát ( ami kb egy tányér étel) akkor nem fogsz éhezni maximum a szervezeted fog " meglepődni", kell pár nap hogy hozzá szokjon hogy akkor mostantól " nem dőzsölünk"..

Azt ne csináld hogy nem eszel, max napi egyszer, mert az nem jó...a szervezeted raktározni kezd és még hízás is lehet a vége.

Interneten vannak oldalak amiken le van írva hogy egy egy ételben mennyi a kalória.


Sok szerencsét! :D

2015. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!