Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csirkecombot ehetek diéta alatt?

Csirkecombot ehetek diéta alatt?

Figyelt kérdés

Szóval neki álltam diétázni 1 hete vágtam bele, de még fél kgt fogytam csak.

Heti 1-et tervezek.

Ebédre készítettem csirkecombot vajban főzve, kicsit mustár van rajt, de 1 kw-s kanálnyi.

Ha eszek mellé mondjuk 4 szem főtt krumplit?

Ezt szabad?

Hány kcal kb ha 1 alsó combot megeszek?

sos.. :(



2015. júl. 3. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemveszes. De azt h hany kcal azt most igy nem tudom hirtelen... De Google jobaratod...
2015. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csirke bármely részèt lehet fogyasztani. 100 g csirkecombban, cca. 120 kcal van. (Csont nélkül, csak a hús.)
2015. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetnél? Fehérje, némi zsírral, teljesen jó.

A krumpli kevésbé ideális, de nyilván azt is eheted, a kalóriadeficit az aduász s a krumplinál azért lehet rosszabb dolgokat enni, főleg, ha a fogyás a cél.

2015. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

lehet persze.

ami ultra gáz lehet az hogy miben készíted el.

a vaj kb a lehető legrosszabb döntés a napraforgó olaj mellett,mert ezek egy sima étrendbe sem férnek bele,nehogy diétába.

egy ilyet vegyél-

[link]

és akkor nem kell hozzá semmiféle mocsok.

a krumplit is hogyan gondolod?

alapesetben zöldség megy a hús mellé.

brokkoli,karfiol,spárga stb párolva.

vagy érdes burgonya.

a szénhidrát meg kalóriaigénytől függ azt te számolod ki,de az rizs szokott lenni nem krumpli.

2015. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó a csirke, sőt, minden nap kellene enned, mert az az egyik legideálisabb étel. Szinte csak fehérje ami diéta alatt nagyon kell hogy ne essenek össze az izmaid :)

Én roston szoktam kisütni 200-250g csirkemellet, kis rizzsel meg zöldséggel eszem.

A krumplinak nagyon magas a glikémiás indexe, megdobja a vércukrodat jön az inzulin aztán csak hízol, nem pedig fogysz. :) Inkább rizst ajánlok, igaz annak sem alacsony a GI-je, de zöldséggel, hússal együtt lassul a felszívódása.

2015. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Márpedig a vaj egy csomó diétába belefér, a ketogénben sokak magában eszik :D Az egészséges zsírok köre megosztja az embereket, ezt ismerem. Sütni speciel nem annyira jó benne hosszasan... Arra a kókuszzsír jobb.
2015. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!