Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez soknak/kevésnek számít?

Ez soknak/kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Itt van egy átlagos napi étkezésem:

reggeli: tejes zabkása 50 gramm zabból, 1 alma, fél tk méz

tízórai: 1 banán, pár szem dió

ebéd: 1 szelet hal, 1 cukkini + 1 paradicsom + 1 hagyma sütőben sütve, majonéz

uzsi: 1 alma

vacsora: 2 abonett, 1 barack


Nem vagyok napközben éhes, de kisebb is az étvágyam, mint régen. Amit összeírtam, ez sok vagy kevés? Hány kalória lehet?


2015. júl. 18. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A fehérje iszonyat kevés, ezzel csak izmot vesztesz, a zsír meg fog rajtad maradni.


Nézz egy normális étrendet és sportolj. A kalóriákat felejts el, nézd inkább a makrotápanyagok mennyiségét!

2015. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SugarCat ***** válasza:

Iszonyat kevés benne a fehérje!Csirkemellet nyugodtan ehetnél vacsorára,vagy arra is halat,esetleg az abonettre tehetnél jó minőségű csirkemell sonkát....

Uzsonnára vagy tízóraira ehetnél pl. natúr joghurtot,túrót,kefírt....

2015. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggelire mehetne teljes kiorlesu pekaru de latom aznap zabkasa volt ugyh ok

Banan fogyokura alatt nem ajanlatos inkabb dinnye alma szeder stb,olajos magvak okes

Majonezt hagyd el amilyen gyorsan csak tudod,inkabb egy kis tejfolt locsolj ra,szemely szerint a halat vacsira javasolnam mert a csirkemell jobban laktat inkabb az menjen ebedre

Uzsonnara mar ne menjen nagyon gyumolcs inkabb natur joghurt par szem(!)gyumolccsel (meggy,afonya) vagy kefir ugyanezzel a taktikaval

Vacsora vegkepp semmi gyumolcs,szenhidratot is inkabb reggel.Ilyenkor egy kis salata+ egy kis hal

Ebed utan egy pohar zoldteat hozzacsapnek az etrendhez

Osszessegeben nem rossz csak ertelmetlennek talalom ezt az etrendet..biztos nem hiztal de feleslegesen viszelbe rossz elemeket az elozo valaszolok is jokat irtak fogadd meg:) es sok sikert:)

2015. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kissé túlzásnak érzem, hogy "feleslegesen viszek be rossz elemeket", a majonézen és a mézen kívül gyakorlatilag semmi egészségtelen ételt nem eszek. az a helyzet, hogy már nem igazán szeretnék fogyni (fogytam idén 4 kg-ot, most vagyok 56kg és 165cm), de szeretném megtartani az egészséges táplálkozást, esetleg kicsit izmosodni. hiába eszem magam tele egészséges ételekkel, ha kiszámolom, hogy mennyi kalóriát eszek, kb 1200-1400 jön ki. ez hosszútávon fenntartható? vagy tovább fogok fogyni?
2015. júl. 21. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni akarsz (hízni) akkor tömegnövelő étrend és edzés kell.
2015. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!