Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy nap két étkezést is meg...

Egy nap két étkezést is meg lehet oldani csirkemell-rizs-el?

Figyelt kérdés
A napom alapvetôen kefírbôl és nyers zöldségekbôl illetve kókuszolajban kisütött csirkemellbôl és rizsbôl áll. Ehhez még alkalmanként hozzájön egy kis nyers savanyúkáposzta, 1-2 kávé cukor nélkül tejjel, és néha 1 szelet protein kenyér. A kérdésem viszont csak annyi lenne, hogy a csirke-rizs csak naponta egy étkezéshez ajánlott fogyókúránál vagy lehet kettô étkezés is?

2015. júl. 20. 15:03
 1/3 anonim válasza:

Mozgás, test edzés van-e? Mert ha nincs, akkor semmit nem ér egy diéta sem, nagy eséllyel visszahízik az ember, ha leáll a diétával, és nem mozog. Saját tapasztalat, én is lefogytam diétával 6 kg-ot 2 és fél hónap alatt. És elkövettem azt a hibát, hogy nem mozogtam, és most sem, és ott tartok, hogy visszahíztam 10 kg-ot...Pedig nem eszem kenyeret, csak nagyon-nagyon ritkán, cukros szennyeket sem túl sűrűn.


Rájöttem, hogy nekem nem diétázni kell, hanem mozogni.

2015. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam egyik étkezés csirkemell+rizs, az utolsó pedig csirkemell+zöldség. Ha nem túl sok a ch akkor persze, mehet ugyanaz kétszer is.
2015. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, 2-es.
2015. júl. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!