Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 311 kcal reggelire sok?

311 kcal reggelire sok?

Figyelt kérdés
Ha számít 15/L és nem ülök itthon egész nap, este 1 órás edzésem lesz :D

2015. júl. 28. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem :D De függ attól is, hogy mit ettél :D
2015. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Müzlit tejjel :D
2015. júl. 28. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem rém pici... vagy sok, ha úgy nézzük, mert nem reggelizek. Az ebédem 1000-1500 kcal. S erre sem mondhatod, hogy sok, ha nem tudod, mekkora a kalóriaigényem és mi a napi összbevitelem...


Úgyhogy az egész nap számít, úgy oszd el a kalóriákat, ahogy Neked jó, nem mindenkinek ugyanaz felel meg. Persze rengeteget számít, mit eszel. A müzlinél és tejnél azért lehetne jobbat, de nem szeretek beleszólni mások étkezésébe, ha nem azt kérik, sokat úgysem érnék el vele.

2015. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, írtam privátot.
2015. júl. 28. 14:36
 5/6 Krisz85 ***** válasza:
100%

a reggeli és az ebéd a két legfontosabb étkezés hormonális okokból is, két másik fontos étkezés az edzés előtti és az edzés utáni, főleg az edzés utáni, de ez függ az intenzitástól is, illetve hogy másnap lesz-e edzés és ha igen, mikor.


amúgy szeirntem pont ideális, de ez egyénenként eltérő, a napi összbevitelt és annak eloszlását is nézni kell,

2015. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. júl. 29. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!