Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Menzeszem végénél járok,...

Menzeszem végénél járok, menzesz után hány nap hány hét alatt távozik a megkötött víz, mennyire fogja befolyásolni a fogyásomat?

Figyelt kérdés

4-dik napja tornázom napi 1 szer 35 percet Suber Norbi duci tréning videóira, 1400-1650 Kcalt eszek naponta.

160 cm és 64,3 kiló vagyok.

1 hónap alatt ha így csinálom minden nap akkor lemegy a 3-4 kg?

Esetleg még lemegy a menzesz után a megkötött víz is , vagy ez már lement a menstruációval?

Hozzátenném ezelőtt nem tornáztam, és gyenge izomzattal rendelkezem.



2015. aug. 9. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

NEm tudjuk, mennyit fogsz fogyni egy hónap alatt.

A víz a vége felé vagy pár nappal utána megy le, ez egyénfüggő.

2015. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a semmitől sokkal jobb neki állás nem?
2015. aug. 9. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálok sorban válaszolni a kérdéseidre:

1, menstruációkor megkötött víz: alapból ugye van akinek a szervezete nem igazán köt meg felesleget, van akié meg sokat: pl nekem 2,5 liter vizet tart ilyenkor vissza de csak 2-3 napig, utána lemegy. Ha te már a végénél jársz, akkor elméletileg már le kellett mennie a többletnek.

2, fogyás: sajnos nagyon kiszámíthatatlan : először is nem mindegy az sem hogy mit eszel, mert lehet pizzából is bevinni meg kenyérből 1500 kalóriát meg lehet zöldségből-húsból-gyümölcsből, esetleg összetett szénhidrátokból. Másodszor: sajnos borzasztóan kiszámíthatatlan ez a folyamat én pl grammra számoltam mindent 1400 kalóriát fogyasztottam minőségi élelmiszerekből, heti kb 6 alkalommal edzettem 50-60 percet (bár hozzátenném jóval keményebbet mint egy duci tréning, de én formában is voltam előtte) mégis a kalkulátorok (kalóriabázis) szerinti 2 kilós havi fogyásomból lett 1 :) Más ennyivel már simán -4 kilónál járt volna szerintem :D :D


Szóval összefoglalva a végét: KITARTÁST! :) Bármi történik is ne add fel! Lehet nem megy le első hónapban 3-4 kiló, de hidd el, már ha 2 kilóval könnyebb leszel is örülni fogsz az elért sikernek. Valamint figyelj az étel minőségére.

2015. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!