Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tejeskávé önmagában kitesz...

A tejeskávé önmagában kitesz egy étkezést?

Figyelt kérdés
2 dl házi tejből.
2015. szept. 11. 06:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindent ehetsz a tejtermékeket kihagyva is (hús, tojás, zöldség, gluténmentes gabonák, amiket szoktál). Amúgy a sajtok még egész rendben vannak, ha nem félsz a zsírtól.


A tejeskávé nekem nem étkezés, főleg, mert kevés kalória. Amikor ketósok belenyomnak egy csomó vajat, tejszínt és kókuszzsírt, abban már van anyag, de valahogy nekem az sem tűnik tisztességes étkezésnek. Nem is az, mindössze egy inzulint nem nagyon emelő kalórialöket, amivel kihúzzák ebédig. Nekem semmi szükségem nincs rá, a semmivel is kihúzom ebédig.

Úgyhogy egyéni definíció kérdése, mi az étkezés, én néha nem is tudom, hogy egy elhúzódó vagy 8 pici étkezésem van 5 órán belül, igazából mindegy.

2015. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!