Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tejeskávé kalória?

Tejeskávé kalória?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam, hogy a tejeskávéba úgy 88 kalória van cukorral együtt. de ez most komoly? mert valahogy nem tudom elhinni, hogy egy bögre, tej-kávé, meg még cukor is csak ennyi kalória. vagy most az egy 2 decire vonatkozik?
2012. aug. 16. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy egy bögre tejeskávé kalóriatartalma: Ugyanis a böger lehet 1,5 dl-töl a 3 dl-ig, és nem mindegy, hogy mennyi cukor van benne.


1 dl tej (1,5%) kb. 50 kcal

1 dl tej (2,8%) kb. 60 kcal


10 g cukor 40 kcal

1 teáskanál cukor kb 5 g

1 csaoptt evökanál cukor kb 15 g


a kávé magában nem tartalmaz semmennyit



Ezekböl ki tudod számitani, hogy abbban a tejeska´véban, amit te iszol, mennyi van.


De 2 dl tej legalább 100 kcal, ehhez jön még a cukor - tehát egész biztos több, mint a kérdezett 88 kcal. De ha csak 1 dl tejröl van szó, akkor még összejöhet.

2012. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3dl kávé 1,5 zsírtartalmú tejjel,édeskével 66kcal. De pl tudom,hogy 1dl tejjel öntöm fel,mindíg
2021. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!