Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az utóbbi 2 hónapban áll a...

Az utóbbi 2 hónapban áll a súlyom, illetve + - 1 kg. Erőltessem tovább a fogyást?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 180 cm és jelenleg 68,5- 69,5 kg.

Ha egy-egy napon többet eszek, a hasam picit nagyobb, tehát nem teljesen lapos. Ha odafigyelek 2-3 napig, újra lapos lesz. Heti 1-2x sportolok 1,5-2 órát.


Az alakommal meg vagyok elégedve, csak amikor többet eszek, akkor zavar a hasam.

Ti mit tennétek? Fogyjak tovább, hátha akkor nem lesz olyan zavaró a hasam? Nagyon kevés zsír van még rajta.

Vagy iktassam ki ezt a "kicsit többet eszek" dolgot?


2015. okt. 26. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
étkezéskor normalis hogy a has térfogata megno, de emeszteskor vissza all a normalis szintre amint kiurul a gyomor illetve a belek.ez nem hizas.es 180cm-hez 68-69kg szerintem elég
2015. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ezen a fogyás nem fog segíteni én 170cm és 45kg vagyok vékony alkat de sokat eszem akkor meglátszik a hasamon , a hugom 155cm és 33kg nállam is vékonyabb és rajta is meglátszik , ezen sajnos nem lehet változtatni :(
2015. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nagyobb lesz picit a hasa, ha többet eszik, főleg a vékonyaknak, mivel rajtuk jobban látszik. Ha 40 kiló lennél és csont és bőr, akkor is dudorodna kicsit a hasad, ha megtömöd. Egyébként 180 cm-hez teljesen jó a testsúlyod.
2015. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!