Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat hiztam az elmult...

Nagyon sokat hiztam az elmult par honapban. Hogyan tudom leadni ezeket a franya kilokak kb 2-3 honap alatt?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok, 173 cm es 88-90 kg. 78-80 kg voltam, tudom az is sok, de azzal meg viszonylag jol ereztem magam. Most viszont nagyon undinak tartom magam. Itthon vagyok egy ideje, mert foleg az a munkam, hogy itthon rajzolok. Kulfoldon elek kb 6 honapja, az alatt jottek ram a kilok. Decemberben megyek haza eloszor, es addigra szeretnek legalabb visszafogyni annyira, mint ahogy kijottem! Nem tudom hogy kellene elkezdenem. Elsokorben nen eszem kenyerfeleket, edesseget, nasit. Na de hogyan tovabb? Azt gondolom, hogy mivel ez nagyon sok felesleg, gyorsabban elindul a fogyas es latvanyosabb. Vagy nem? Milyen etelek johetnek szoba? Milyen itthoni torna? Esetleg erdemes-e valamilyen port inni? Ilyesmikre lennek kivancsi! Koszikoszi
2014. szept. 28. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél napi 5x kisebb adagokat. Mindig csak annyit, hogy ne legyél éhes. Reggelire edd a legtöbbet, és estefele már egyre kevesebbet. Délután már ne egyél szénhidrátot, csak fehérjét, és zöldségeket! (gyümölcsöt is inkább délelőtt ajánlom) Ebédre egyél husit, halat, gombát, májat, (persze mondanom sem kell,hogy sültet, ne rántottat) zöldségkörettel. Cékla, brokkoli, uborkasali (nem tejfölösen!) karfiol, sültzeller...stb.. Vacsira is mehet egy kis husi, vagy tojás, zöldségekkel, a lényeg, hogy ne szénhidrát. Fő étkezések között ehetsz kevésbé hízlaló gyümiket, mondjuk almát, körtét, olajos magvakat, vagy akár elrágcsálhatsz egy répát (én imádom) egy kis mazsolát (mondjuk ezzel vigyázz, csak mértékkel, eléggé hízlaló!) Ne egyél krumplit, gabonaféléket, rizst, tésztaféléket, és tejtermékeket is csak mértékkel!! Sok hús, tojás, zöldség, gyümölcsök. Ezek legyenek az alapok. Így tuti sikerülni fog!! Sok sikert!:))
2014. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és persze testmozgás! De ha az előzőeket betartod, nem kell megszakadnod, akkor is fogyni fogsz! Azért heti 3x jó lenne 1-1 órát sportolni valamit..bicikli,futás, vagy kirándulás
2014. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez szuper! Ez nem is annyira vészes! Köszi :)))
2014. szept. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!