Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 155-157 cm-hez mennyi a...

155-157 cm-hez mennyi a megfelelő testsúly? (13 és fél év/L)

Figyelt kérdés
46 vagyok:// és egy kicsit ducinak/kövérnek érzem magam

2015. okt. 30. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont annyi amennyi vagy
2015. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jó ez :)

Én 167cm és 57kg vagyok. És Elvileg 8% testzsírom a Netfit,szerint :D (jó is lenne)

Sportolj, egyél rendesen és akkor ez a "kövér érzet" is elmúlik. De egyébként nem vagy az, max skinnyfat

2015. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 10et mért mikor teljesen össze voltam esve
2015. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Azt mondjad a magassagodbol 110 es annyinak kell allitolag lenned
2015. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam 8, már majdnem a sovány kategóriába estem. De a kis 39kg meg 34kg-os gyerekeknek meg 20%+ volt :D
2015. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy részt azért mert szar az mérő más részt meg lehet h sovány és kevés a zsirja de izma sincs igy arányaiba sok a zsir rajta
2015. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudom :) de az a vicces, hogy sokan elhiszik és mindenféle csodadiétákba ami miatt csak rosszabb lesz
2015. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

50-52 kg lenne az ideális, az ideális intervallum olyan 45-57 közt. A még egészséges 41-62-ig.

A súlyod pont jó. Lehet, most kezdesz gömbölyödni, nőiesedni, ez sok kamaszt zavar, de ez nem hízás.

Illeve az lehet még, amit előttem is írtak: ha kevés az izmod, akkár arányaiban lehetséges, hogy túl sok zsír van rajtad. De akkor nem a fogyás a megoldás, hanem az izmosodás.

Minimalizáld a nasikat, a cukros innivalókat. Egyél egészségesen, sok hús, tojás, zöldség, némi gyümölcs, és minél kevesebb műkaja.

A szervezeted fejlődésben van, szüksége van tápanyagokra, csak nem mindegy, ezt mivel viszed be. Egészségtelen ételekből sokkal kevesebb tápanyag jut be, és sokkal több üres kalória.

És ha nem sportolsz, kezdj el valamit! Így apránként átalakul a tested, a mérleg nem fog kevebbet mutatni, mégis sokkal csinosabb leszel!

2015. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Emberek! Jó lenne megérteni, hogy nem a testsúly a mérvadó. Nem azért kell fogyni/hízni, mert sok/kevés a testsúlyod, hanem azért, ahogy kinézel és ahogy érzed magadat. A testsúly csak egy lényegtelen szám. Nem az határozza meg elsősorban a külsődet, hanem a genetika, az étkezési szokások, meg ami a testeden belül van (zsír+csontok+izom).


Tegyük fel, ha melléd állítanék egy ugyanilyen lányt, mint te, csak külsőre véknyabbat, nem hinnéd el, ha azt mondanám, hogy több a súlya, mint neked. Pedig van rá esély, mert nem a súly határozza meg az embert.


Ez a 'kioktatás' nem a kérdezőnek szólt, tőle nem várom el, hogy 13 évesen tisztában legyen ezzel, de ha már tanácsokat adtok neki, akkor azt is mondjátok el, hogy ez így miért nem jó, és ne tegye tönkre feleslegesen az egészségét.

2015. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

83%

8?

Nőként nem lehetsz 15 alatt, különben megszűnsz "nőnek lenni" = termékenységnek annyi.

Hülyeséget ne hirdess!

20-25 % között pont ideális egy nemileg teljesen érett lánynak.

Kamasznak pedig 18-20 % között.

2015. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!