Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sok egy napra 1475 kcal?

Nagyon sok egy napra 1475 kcal?

Figyelt kérdés

Kalóriabázison számolom

13/L



2015. dec. 9. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. 13 évesen ne fogyózz. Sportolj.
2015. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kevés? Te jó ég ez eszembe sem jutott

Sportolok viszont a fogyás ha jól tudom főleg az étrenden múlik

Köszi a választ :)

2015. dec. 9. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább nagyon kevés, ha engem kérdezel. Néha próbálok 1600 kcalt enni (persze nem sok mozgással, akkor eszembe se jutna), de a 2. nap bevadulok tőle, ez iszonyat kevés nekem. 2000-rel fogytam, amikor még több fölöslegem volt, azt még valahogy meg tudtam oldani.


De ugye, ez én vagyok, a Te testméreteid, anyagcseréd, aktivitásod lehet egészen más. Fogyni akarsz? (Gondolom, igen, ilyen kevés evéssel, de ugye itt vannak súlytartók és hízni vágyók is és nem mindenki van képben a kalóriaigényével.)

2015. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég lenne ha elhagynád a cukros, olajos lisztes ételeket és sportolnál mellette

Egyébként nem sok

2015. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem sok, szerintem olyan 1600 kcal körül van az egészséges érték, amivel jól tudsz fogyni is. Az alatt ne nagyon egyél, mert lelassul az anyagcseréd és az ellentettjét éred el.
2015. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Besírok az ilyen testépítő pasasok válaszain akik 2000 kalóriával éheznek . Én 170cm vagyok 14 éves lány és 1600 kalóriával súlyt tartok , ha fogyni szeretnél akkor 1475nél jóval kevesebb kell de ha súlyt tartani akkor ez pont jó kicsit többet is ehetsz . Különben kedves előzö válaszolók ha megnéznétek 50kg körüli lány kalóriaszükségletét rögtön rájönnétek hogy mid ( én legalábbis ) nem ehetünk meg egész csirkét diéta címen.
2015. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában nem éhezem 2000 kcallal (bár bolt, hogy ebédre kevés volt 2400, akkor természetesen ettem még). Testépítő pasasként szuper lenne nekem, sajna 163 centis nő vagyok, 39 éves, elég inaktív életmóddal. Ha aktív lennék, még ma is lazán fogynék 2000-rel, de akár 3000-rel is. Egy 50 kilós is mozoghat sokat s akkor jóval többet ehet fogyáskor, mint amennyivel én súlyt tartok, pedig még jócskán lenne hova fogynom.


Nem példálóztam volna magammal, ha azt írta volna a kislány, hogy 50 kilós. Nem írt erről a világon semmit. Plusz ő sportol is, amiről persze nem tudjuk, mennyi.

Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy kicsi a kalóriaigénye...

2015. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nálam jóval nagyobb és izmosabb testépítő pasasok egyébként simán szálkásítanak 1500 kcallal (de 200 kilósoktól is láttam már ugyanezt). Néha megáll az eszem a testépítésben, hogy hogyan nem halnak éhen... Vagy amikor ugyanők 2000-rel akarnak tömegeni...


1500 kcal már egész épeszű mennyiség, persze kinek hol van az éhezéshatár, illetve az, ahol nem működik.

Van, akinek sokkal több kell a fogyáshoz, nyilván.

(Amúgy a kalóriabázis szerint 1500 kcal az én súlytartó szintem. Szerencsére alábecsül, de mozgás nélkül akkor is képtelenség fogynom.)

2015. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Amúgy 51 kg vagyok kereken

2015. dec. 10. 05:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szervezete, és nem lehet tudni hogy te mennyit égetsz el, nekem a súlytartáshoz 1600kcal-t kell megennem, viszont 2000kcal már sok lenne, és híznék.

Fogyásnál 1200-1400 között ettem.

15 éves lány 165cm és 53kg :)

2015. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!