Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha osszes kalóriát számolva...

Ha osszes kalóriát számolva keveset ettem, azonban elobb, igy estére kb 4 tányér tortkrumplit, amely sok szenhidratot tartalmazott, hizni fogok?

Figyelt kérdés
Mert ugye ma mar nem vegzek semmi fizikális munkát, max megmosom a fogam, vagyis nem használom fel.

#szénhidrát #tortkrumplit
2015. dec. 16. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

EZ így nem jó számolás!


Az egész napi ÖSSZES kcalt- és az ÖSSZES mozgást kel számolni.


Az nem úgy van, hogy megeszel X menyiségü kaját, és utána azt azonnal fel is kell használni!!!!


Ha egész nap sokat mozogtál, akkor nem fogsz hízni, ha meg egész nap csak lustálkodtál, akkor a krumpli nélkül is kalóriatöbbleted lesz.


Ha a krumplival együtt beleférsz a keretedbe, akkor nem hízol csak emiatt.


De ettöl függetlenül nem okos dolog NÉGY tányér krumplit enni EGY étkezésre!

2015. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ezen kivul uborkát ettem, meg 2 rantott hust szóval annyira kcalba nem sok, illetve ma futottam 4,5 km-t.
2015. dec. 16. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, aki csak késő este eszik, sok szénhidrátot és az ilyen ember is fogy kalóriadeficitben... Nem mindegy, hogyan osztja be a tested? Amikor hiány van energiából, muszáj a tartalékokból megoldania (ha elég jó az étrend ahhoz, hogy minimálisan bontson izmot).
2015. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. dec. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!