Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez kevés a mai napra?

Szerintetek ez kevés a mai napra?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 bögrében müzli tejjel, utána 3 kocka táblacsoki.

Ebéd: kevés tejfölös majonézes saláta egy kis darab rántott csirkemellel. Tényleg kis adag volt ez így, kb bébi adag.

Vacsira: tegnap egy kis tál frankfurti levest ettem meg utána egy mandarin, de ma már csak lehet gyömbéres mézes citromos vizet innék mert beteg vagyok és állítólag ez helyretesz.


2016. jan. 27. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés.

Napi két mini étkezés az semmi.

És az sem normális, hogy ebéd után már semmit sem eszel csak egy mézes akármis vizet iszol.

2016. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
30%
Neked még sok is.
2016. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keves. Foleg azert mert alig vittel be hasznos tápanyagot.
2016. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szabi.L ***** válasza:

Ez nemhogy egy napra kevés, de sok embernek még egy étkezésnek is.


Saláta csirkemellel menjen 3 óránként legalább és nem kell bébi adagnak lennie.

2016. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy fogyni akarsz és értem is hogy mi van a kis adagok hátterében, de kérlek válts módszert. Egyél majonéz nélküli nagyobb adag salátákat, több csirke is nyugodtan mehet mert a fehérje kell, a müzli helyett a zabkását ajánlom, sokáig ad teltségérzetet. Ne az adagokat csökkentsd, hanem a minőségen változtass. Te is biztos tisztában vagy vele hogy a csoki nem egészséges, inkább akkor egyél 3-4 mandarint, 1 banánt vagy 2 almát helyette, sokkal jobban telítenek, kalóriában ugyanott vagy és nem kell ilyen minimális adagot enned belőlük, na meg rengeteg vitamin.
2016. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A csokit pont nem bántanám (2 alma jóval több kalória, mint 3 kocka, persze kocka és alma függvénye), egy jobbfélében inkább csak kakaó van, hasznos tápanyagokkal. Egyeseknek ez jobb, mint az alma sok cukra, bár abban is akadhat ez-az, de így január végén már sokat nem várnék tőle, bár ez tárolásfüggő is (a mieink hónapok óta az előszobában dekkolnak és az ízük sem jó, csalódtam a tavaly őszi nyírségi felhozatalban).

3 kocka csoki a legkisebb gond az étrendjében, azt hiszem, bár szerintem is sok esetben érdemes lecsökkenteni, illetve jobbféle csokiban bevinni.


Fehérje nyilván több kell és kalória is, a különféle tápanyagokat most nem veszem sorra, még a saját életemben sem figyelem, csak 1-2-t, egyszerűen tápanyagdús ételekre koncentrálok.

2016. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az éhenhaláshoz sok.

Az életben maradáshoz kevés.

2016. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig inkább vigyen be több kalóriát gyümölcsből (ami bele is fér ebbe az étrendbe) mint azt a keveset is cukorból, ami minden csoki legelső összetevője.
2016. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha szeretnel egy kicsit felszedni akkor mozogj tobbet, tornazz sportolj es be fog indullni az emesztesed, ez alltal tobb kajat fogsz kivanni. Ez tenyleg keves es nem is egeszseges, ha kicsit odafigyelsz ra mit eszel akkor nincs baj a mennyideggel 😊
2016. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. febr. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!