Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A chips úgy általánosan...

A chips úgy általánosan mennyire hizlal?

Figyelt kérdés

Nyilván egy alma és egy zacskó chips között van rengeteg különbség, de míg zöldséget-gyümölcsöt az ember napi szinten eszik, addig chipset nem.

Egy átlagos chips 110 g-os ha minden igaz.

Én ezt 4-5 részre bontva tudom megenni. És azt sem sorozatban. Tehát pl. ma pár szemet, aztán pár nap múlva és így tovább.

Vagy van aki képes naponta egy egész zacskóval egyedül befalni?


2016. febr. 25. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Van, aki napi 10 zacskóval be tud falni...


A kalóriatöbblet hizlal. Persze a testre kismillió dolog tud hatni így vagy úgy, de attól még ez a helyzet.

Napi 1 zacskó chips nem akadályoz meg a fogyásban, csak éppen ehetnél jobb (s rosszabb) cuccokat is.

2016. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem "fénykoromban" 2-3 zacskó sem jelentett problémát :D Elég könnyű megenni,mivel nem telít,de finom ,eteti magát .


Ha nem eszel meg több kalóriát,mint amennyi szükséges,nem fogsz hízni. Más kérdés,hogy mennyire egészséges a chips . Rendszeresen nem jó enni,az biztos .

2016. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
89%
Krumpli szeletek sütve. Mintha uborka szeletelőn szelnéd a krumplit és kisütnéd. A napi 1 negyed zacsi tényleg nem sok.
2016. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta eltűnik egy 150g-os Lays, mégsem híztam el. ( 180cm 74-78kg )
2016. febr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha megeszed 4-5 részre bontva, az 100-100 kalória esetenként az semmi. Én megehetnék napi 5 zacsival is, akkor se híznék a jelenlegi melóm mellett.
2016. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átlagos chips 50-60 gr-os. A 110 gr az extra nagy zacsi. Attól is függ a kalóriatartalma, hogy burgonya-vagy kukoricaalapú.Ha elfogyasxztasz egy 110 gr-ost naponta, az felér egy gyengébb (pl.levesből, főzelékből álló) ebéddel, mégsem laksz jól tőle, tehát üres kalória. Ha fogyózol, és nem tudod nélkülözni, ahogy írtad, több napra elosztva nem okozhat nagy gondot,max.lemozgod.
2016. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!