Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon rossz volt a mai nap?

Nagyon rossz volt a mai nap?

Figyelt kérdés

Ma sajnos nagyon összevissza ettem, a reggeli olyan tìzóraira csúszott, az ebéd pedig vacsira, és volt közte egy "uzsonnaféleség" .

10kor egy db Oké! áfonyás túrórudi

11körül: zabkása 40 g zabpehelyből, fél banánnal, fél almával,dióval

2kor kávé 1dl 1,5%os tejjel és egy db édesítővel

4órakor: fél zsemle rántott sertésszelettel, zöldségekkel

Fél8kor: kettő szelet roston csirkemell, párolt zöldségekkel(répa,borsó,kukorica)

163 cm,52kg vagyok, egyébként normálisan eszek, csirke,zöldségek,gyümölcsök,túró,tojás.. Kerülöm a fehér lisztet és a cukrot. Szóval mennyire volt ez "bűnözés"?:/


2016. márc. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én értékrendem alapján a kávé az felesleges, és miért este eszel olyan sokat?
2016. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én mindennap kávézok,szeretem az ízét, úgyhogy ez az alap étrendembe is bele tartozik.

Azért este ettem ennyit,mert így jött ki a napom,nem volt alkalmam ebédre elfogyasztani.(étterembe ettem a vacsit)

2016. márc. 5. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vészes, ehetsz nyugodtan többet is, a cukor és a fehérliszt sem ellenség (az én szemszögemből barát mindkettő). A fehérjével nincs gond. Kávét is nyugodtan ihatsz (én egy nap simán 4-6 ot iszom, persze nekem nagyon magas a fizikai aktivitásom) és akkor egyél, amikor jól esik. Van aka reggel eszik sokat és este kevesebbet és van aki fordítva csinálja.
2016. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én szempontomból mindig keveset eszel, bár mivel konkrét mennyiség nincs s téged sem ismerlek, nem állítom, hogy ez baj. Van 1-2 elem, amit nem tartok kifejezetten jónak, de azt sem várom el, hogy mindenki hiper egészségtudatosan egyen (ráadásul nem mindenkinek ugyanaz az egészséges).

Szerintem nem vészes, elég sokaknál jobban eszel, bár ezzel nem mondtam sokat.

2016. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Ment a zöldkéz!:)
2016. márc. 6. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!