Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyi mozgással és kb ilyen...

Ennyi mozgással és kb ilyen étrenddel összekaphatom magam?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázom, csak szeretnék egy picit fittebb lenni (szoktam futni, de nehezen megy), mert úgy érzem eltunyulok és félek ez lassan a testemen is meg fog látszani.

Heti egy TRX edzés (a munkahelyemen ingyenes), és 3-szor a héten 4-5 km futásra van lehetőségem mozgásként (ez a 4-5 km sem folyamatosan 4 percenként kb meg kell állnom 1-2 perc sétára-futópadunk van otthon). Egy napi étkezésem kb így néz ki:


Reggeli zabkása vagy zabpehely tejjel, tízórai vagy egy banán vagy semmi, ebédre főtt ételt szoktam enni, ez általában csirke, salátával esetenként pörkölt(csirkéből) durum tésztával, ha van akkor plusz zöldségleves, uzsonna joghurt, vacsora tojásrántotta sonkával zöldségekkel. Kb ilyesmit szoktam enni. Egy napom olyan 1200-1500 kalória között szokott mozogni. Inni általában csak szénsavmentes ásvány vizet iszom és kávét feketén.


Hétvégente az étrend elcsúszhat 1-2 nap 1700 kalória körülire ugorhat, de úgy gondolom az belefér.


164cm/51 kg 25/L


2016. márc. 8. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az étrended, és ennyi sporttal biztosan formába hozhatod magad :) hajrá :)
2016. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van.
2016. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Neha sajnalom hogy nem nonek szulettem ti ennyi kajaval beeritek en meg tomhetem a fejem
2016. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Én nő vagyok, de nem mindig lakom jól 2000 kcallal ebédre (általában igen, mert évek alatt rájöttem, mi laktat). S világéletemben túlsúlyom volt, s ha véletlenül hajlandó vagyok éhezni (mondjuk 1500 kcallal), rövid úton működésképtelen leszek, ha keveset eszem. Most jobb neked? :D

Panaszra amúgy semmi okom, nem azért írtam. De nem vagyunk egyformák.

S persze van izmos férfi testépítő, akinek alig mehet ch szálkásításkor, olyan csöpp a kalóriaigénye. A nem nem minden.

2016. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdezőhöz is szóljak, ez így egész jó, a reggelit én fehérjedúsabbra csinálnám, de azért nem hangzik rosszul. Már ha jók a makrók, de ilyen ételekkel igen esélyes, hogy egész rendben vannak azok is.

Persze a kalóriabevitelnek a célokat és a test igényeit kell tükröznie, ennek megítéléséhez kevés az infó.

2016. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez így tök jól hangzik :)

De szerintem az adatok alapján teljesen jó formában vagy:)

2016. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, aki változtatna az írja le nyugodtan, hogy mit. Minden építőjellegű kritikát szívesen fogadok. Persze nem rossz az alakom, csak semmi erőnlétem nincs. Nem érzem magam fittnek. :)
2016. márc. 8. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo.

En szinte teljesen ugyanezt csinalom es eszem,mint amit te,csak nem TRX-ezek,helyette minden nap otthon 4-5km a futopadon.Az etelek is teljesen megegyeznek :) Sikerrel fogsz jarni biztosan,nekem is igy sikerult formaba hozni magam.Kitartas!

2016. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azert nem erzed magad annak mert nem vagy az a trx ugy alapbol egy jo edzes viszont heti egyszer olyan mint a semmi meg ez az etrend is

Zabpehely meg a csirke oke de nemi plussz ch is jot tenne adna energiat emelet telitetlen zsirok fogyasztasat javaslom

2016. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!