Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok a mai napomról?...

Mit gondoltok a mai napomról? Most vagyok a fogyókúra végén sikerült 10 kilót fogynom 2.5 hónap alatt diétával és mozgással. Most szép lassan majd kezdem emelni a kalóriát.

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 db korpás kifli+1 kk méz

Tízórai: 100 gramm natúr joghurt (görög)+ 1 db narancs Ebéd: 100 gramm hajdina+150 gramm fokhagymás sült karaj +60 gramm párolt lila káposzta

Uzsonna: 2 dl tej+1 kk kakaópor+3 db cukor nélküli keksz Vacsora: 2 főtt tojás+1 sárgarépa



2016. márc. 5. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggel nem tul jo a mezes kifli, nagyon megdobja az inzulinszinted. Inkabb zabkasa kene/tojas valamilyen formaban zoldseggel/korpas kiflibol szendvics csirkemell sonkaval, jo minosegu sovany sajttal


Tizorai nem rossz, ebed is jo, bar a 100 gramm hajdina lehet, hogy kicsit sok. (Bar nem tudom, hogy nyersen merted-e a 100-at)


Uzsonnara inkabb kefirt, natur joghurtot, par szem olajos magot vagy hasonlot ajanlanek.


Vacsora jo szerintem.

2016. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A 100 grammot mar ugy mertem ki,mikor megfott.

Hat igen zabkasat szoktam enni reggelre csak gondoltam most egyszer talan belefer ez is.:) koszi a valaszt

2016. márc. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!