Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb hány kalóriát fogyasztotok...

Kb hány kalóriát fogyasztotok egy átlagos síelős napon?

Figyelt kérdés
Elég sok energiát igényel egy aktívabb nap, ezért elég sokat is eszem. Ha fogyni nem is de jó lenne ha legalább hízni sem híznék ez alatt az egy hét alatt. Kíváncsi vagyok mások is ennyit esznek-e kb ilyenkor.
2016. márc. 14. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit?
2016. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a síelős nap?
2016. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel sokat mozogsz, nyilván megnő az energiaszükségleted, normális, hogy többet eszel. De azért ha nem akarsz hízni, egyrészt ne egyél többet, mint amennyit érzel hogy a szervezetednek szüksége van, másrészt meg válogasd meg mit eszel (csoki,nasi ne nagyon). Ha kalóriában akarod konkretizálni, én itthon naponta 1200 kcal körül eszek, ha aktívan mozgok akkor 1600 (annál semmiképp sem több mert sajna könnyen hízok ):
2016. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Síelős nap alatt azt értem hogy reggel 9től du. 4ig a pályán vagyunk. Kb kétszer állunk meg pihenőre délelőtt negyed órára meg kora délután ebédelni kb fél-1 órára.plusz ugye a felvonózások. Nem tudom hány óra lehet az aktív mozgás így. Enni kb úgy számoltam 1600-1800 kalória körül eszek egy nap.
2016. márc. 14. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Síelni nem szoktam, egyszer teljesítménytúra (voltaképpen csak egypár óra séta, hegyen. sose megyek 30 km-nél többet) után 3200 kcalt ettem, ami egészen normálisnak tűnik számomra, bár általában ilyen napon sem eszem sokkal többet, mint inaktív napon (olyankor 1500-4000 kcal a bevitelem, de 3000 fölött csak kivételesen megyek s általában nem vagyok éhes minden evés folyamán. 1800 alá is nagyon ritkán megyek, de most már le akarok fogyni s rájöttem, hogyan tudom megoldani éhezés és működésképtelenség nélkül).


Annyit ennék, amennyit kívánok. Ez jó étrenden amúgyis remekül működik nekem.

2016. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy pulzus mérős Garmin/Polar óra segíthet, ami síelésre lett kifejlesztve. Azzal kaphatsz egy közelítő értéket.
2016. márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!