Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy átlagos méretű nagyi...

Egy átlagos méretű nagyi által készített linzerben hány kalória van?

Figyelt kérdés

Minden mást ír. Kalóriabázis 360Kcal-t ír egy darabra, de én azt nem akarom elhinni.

Kérlek ne linkeket küldjetek, hanem konkrét értéket, mert az egyszerűen nem lehet, hogy egy 5cm átmérőjű lekváros süteményben 360Kcal legyen.



2016. márc. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet kerdezd meg mibol mennyit rakot bele szamold ki az egesz kaloria tartalmat es oszd el annyival ahany darab van
2016. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100 lehet benne kb, de ugye 100gr linzer kb 400-450kcal főleg a mamaféle akik mindenbe jó sok cukrot és zsírt raknak, az én mamám által csinált 4-5cm átmérőjű linzerek átlagosan 20-25 grosak. A kalóriabázisos linzer a 90gos tenyérméretű csokival leöntött linzerre gondol 1 darab 360 kcal-lal. Számold 100nak és kész.
2016. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Azért akárhogy nézem van különbség a 100Kcal és a 360Kcal között. Azt hittem, hogy a kalóriabázis a normál teasütemény linzert vagy a mamaféle linzert mutatja, de úgy tűnik, hogy tévedtem. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 13. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert egyébként mit számít ? Ne egyed minden nap,és kész, Kéthetente egyszer a mamánál meg 20 db ilyen süti sem számít semmit,ha egyébként rendben van a a kajád.
2016. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szintis Zoli ***** válasza:

Tök mindegy, hogy nagymamád átlagos méretű-e vagy sem :)

Az számít, hogy miből mennyit rakott a sütibe. Azt meg rajta kívül senki nem tudja, ezért a kérdésedre nem lehet választ adni.


Ha fogyózol, gondolom heti 0,5 kg mínusz a cél. Ehhez kb. napi 500 kcal mínuszban kell lenned. Azt neked kell tudni, hogy ebbe neked mennyire fér bele az, ha valamiről nem tudod, hogy 100 grammja 350 vagy esetleg 650 Kcalt tartalmaz. Az "átlagos" süteményeknél összetételtől függően mind a kettő előfordulhat. Ha neked nem gond ez a szórás, akkor hajrá. Ha gond, akkor fogadd el, hogy a pontos számolás néha némi lemondással jár.

2016. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy átlagos méretű nagyi :D

#saynotovessző

2016. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!