Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat rontottam, ha ma megette...

Sokat rontottam, ha ma megettem 1900 kalóriát?

Figyelt kérdés
És nem egészséges, de három hete fogyózom. Most kellett, de bűntudatom van.
2016. márc. 16. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
-ez nem probléma,majd holnap keveset eszel,azt kész....
2016. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést. Én is fogyózók, és mindig utálom magam, ha bűnözök, főleg, hogy nem is tudom pontosan követni a kalóriákat. Mindenesetre, ez csak egy nap kihagyásnak számít, ne gyötörd magad miatta, mert csak stresszes leszel. A diétára se szabad rágörcsölni.:)

Amúgy meg hajrá!:)

2016. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok rólad semmit, de nálam ez egy szolidabb, ha nem is nagyon fogyókúrás nap. 3000 körül szoktam összevonni a szemöldökömet, s megállapítani, van ilyen.


Bűntudatod ne legyen, az a nem egészséges, nem a teljesen okés 1900 kcal. Max. ma nem fogytál valami sokat. Ha az ételek jók, akkor főleg nincs gond.

S ahogy már írtam, mit se tudok rólad. Ha én túleszem magam egy nap (amihez 1900 vajmi kevés), akkor a következő napokban annyira nincs éhségem s étvágyam, hogy hacsak nem bújik belém valami kisördög, alacsonyabb lesz az átlagos kalóriabevitelem, mint nélküle...

De van, akinek kissé belassul az anyagcseréje, ha nem tart ilyen napokat. Vagy csak lelkileg kell neki ilyesmi (ahogy nekem a 2500, ha nem tökéletesen van beállítva az étrendem).

2016. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!